Hamileyken covit atlatan varmi ? Belirtisi nedir?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Aliyeva tarafından oluşturulan Hamileyken covit atlatan varmi ? Belirtisi nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,342 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyken covit atlatan varmi ? Belirtisi nedir?
Konbuyu başlatan Zeynep Aliyeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Firuze

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hamile olupta covit atlatan varmi aranizda ben ilk gebeliğim 13yil sonunda oldu suan 22 haftlik hamileyim 2gundur hafif bogaz agrim var belirli belirsiz 2gun once dolaptan karpuz yemistim gece gece ondanmi bilemedim omuzlarim ağriyor bida bazen hafif baş agrim var cok korkuyorum allah korusun hepimizi bide bronşitim oldugu icin cok korkuyorum 😔😔😔 belirtileri nedir acaba ama tat aliyorum koku aliyorum

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hamile olupta covit atlatan varmi aranizda ben ilk gebeliğim 13yil sonunda oldu suan 22 haftlik hamileyim 2gundur hafif bogaz agrim var belirli belirsiz 2gun once dolaptan karpuz yemistim gece gece ondanmi bilemedim omuzlarim ağriyor bida bazen hafif baş agrim var cok korkuyorum allah korusun hepimizi bide bronşitim oldugu icin cok korkuyorum 😔😔😔 belirtileri nedir acaba ama tat aliyorum koku aliyorum
Emin ol değilsin ben üç ay gebeyim astımım var dokuz gün oldu hastanedeyim ama çocuk iyi pek etkilemiyor almayan rabbim almıyor sende öksürük yoksa korkma

H

Hacer

Guest
Herkeste ayni belirti olmuyor. Ben hamilelikten önce kovit oldum ama halsizlik disinda hicbiseyim yoktu. Ne bogaz agrisi ne öksürük. Temasli oldugum icin pozitif oldugumu ogrendim test yaptirmasam öyle bilmeden atlatacaktim yani.

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Emin ol değilsin ben üç ay gebeyim astımım var dokuz gün oldu hastanedeyim ama çocuk iyi pek etkilemiyor almayan rabbim almıyor sende öksürük yoksa korkma
Oksuruk eskiden var hafif cunku 2ay bekledim canim dondurma istedi bende kroktum bronşit oldugu icin sonunda dayanamadim yedim hemen başladı hafif oksuru doktora soyledim ilik birseyler ic soguk su icme eger ateş falan olursa ilac veririm simdilik gerek yok dedi yani su icsemde oluyor bende zaten alerjik oldu 2yildir yazin bile az soguk birsey icsemde veya ne bilim parfum kokusuna bile oksuryorum

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Oksuruk eskiden var hafif cunku 2ay bekledim canim dondurma istedi bende kroktum bronşit oldugu icin sonunda dayanamadim yedim hemen başladı hafif oksuru doktora soyledim ilik birseyler ic soguk su icme eger ateş falan olursa ilac veririm simdilik gerek yok dedi yani su icsemde oluyor bende zaten alerjik oldu 2yildir yazin bile az soguk birsey icsemde veya ne bilim parfum kokusuna bile oksuryorum
O zaman korkma gerçekten kötü bi hastalık büyük ihtimalle usutmussun

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
O zaman korkma gerçekten kötü bi hastalık büyük ihtimalle usutmussun
Inşallah bende oyle düşünyorum havalar isindi diye camlari actik artik ama boyle bir zamanda insan ister istemez korkuyorya allah yardimcimiz olsun bu virus piskoloji olarakta bitirdi bizi inşallah tez zamanda tamamen kurtuluruzda 🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bi tanıdığım geçirdi hamileyken bebeğe bi zararı olmadı ağır grip gibi atlattı
Ilac kulanmismi acaba ben normaldede hic ilac kulanamiyorum hatta agri kesici bile kulanmam grip oldugumda bile bol limon bali karistirp cay icerim oyle atlatirim

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Inşallah bende oyle düşünyorum havalar isindi diye camlari actik artik ama boyle bir zamanda insan ister istemez korkuyorya allah yardimcimiz olsun bu virus piskoloji olarakta bitirdi bizi inşallah tez zamanda tamamen kurtuluruzda 🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ilac kulanmismi acaba ben normaldede hic ilac kulanamiyorum hatta agri kesici bile kulanmam grip oldugumda bile bol limon bali karistirp cay icerim oyle atlatirim
Gerçekten çok kötü bi hastalık dokuz gündür hastanedeyim esimden bana iki yasında ki kızım da bulasti hasta evde tekler çok zor 😪

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten çok kötü bi hastalık dokuz gündür hastanedeyim esimden bana iki yasında ki kızım da bulasti hasta evde tekler çok zor 😪
Cok geçmiş olsun benim ilk ayda esim oldu atlatiktan sonrada 2ay uzak durduk esim covid atlatti ama okadar sinirli biri olduki her şeye kizyor stresli biri oldu 🙄 suanda görümcem karantinada iykide bayagidir görüşmedim kimseyle zaten evden cikmaya korkuyorum allah yardimciniz olsun

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canm ortalık hastalığıda olabilir yazmayla sar boğazını hiçbirşeyin kalmaz🌸

Tüm sayfalar yüklendi.