Sorum var Hangi bebek bezi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Hangi bebek bezi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,108 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hangi bebek bezi?
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Tanm kuzum haber vercem sabah ilk is🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Islaklik yok kuruydu kuzum rica ederim balim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ve turco bayb benden tam not aldi hanimlar gercekten begendim sizdirma yapamadi sabah kadar bezini deyistmedim ve islaklik dahi yoktu gayet iyiydi acikcasi mosuna molfix kullanmisim gerçekten 🤣🤣
👍👍 Sevindim memnun kalmana

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar nasılsınız kızlar hangi bebek bezi iyi jenny willy alıyorum bimin bezi iki numara aldım ama hiç beğenmedim bebeğim islakligi hissediyor sızdırma yapıyor hangisini alayım ayüzbirde soffio var iyi mi acaba 🙄🤔
Bende hiç beğenmiyorum bim in bezini canım o yüzden internet den alıyoruz biz purebaby kullanıyoruz çok güzel ben beğeniyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Bende hiç beğenmiyorum bim in bezini canım o yüzden internet den alıyoruz biz purebaby kullanıyoruz çok güzel ben beğeniyorum
Ben duydum ama baby turco hem Türk markasi hem gaziantepte uretiliyor, internetten siparis verince Antep'ten geliyor hep bize.Türk markasinin gelismesi adina ve memnun kaldigim icin baby turco kullaniyorum acikcasi.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar nasılsınız kızlar hangi bebek bezi iyi jenny willy alıyorum bimin bezi iki numara aldım ama hiç beğenmedim bebeğim islakligi hissediyor sızdırma yapıyor hangisini alayım ayüzbirde soffio var iyi mi acaba 🙄🤔
Canım Prima kullandık Molfix kullandık üni beby kullandık can bebe kullandık Jenny willy kullandık en iyi gelen Molfix oldu

Rabia ilknur

Kayıtlı Üye
rank
Bebem natural de bende sızma yaptı. E bebeğin bezinde çok iyi sızma falan yapmadı memnunum, goon markası da güzel, bimdeki adet fiyatını hesaplayinca pahalıya geliyor aslında, 48 adeti bilmem kaç para. Hesap kitap işleri çok beynimizi yakıyor.

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Bebem natural de bende sızma yaptı. E bebeğin bezinde çok iyi sızma falan yapmadı memnunum, goon markası da güzel, bimdeki adet fiyatını hesaplayinca pahalıya geliyor aslında, 48 adeti bilmem kaç para. Hesap kitap işleri çok beynimizi yakıyor.
Hiç sorma bebeklerimize herşeyin en iyisini almak istiyoruz ama her zaman mümkün olmuyor maalesef iki market ya da iki mağaza arasındaki fiyatları karşılaştırmak bile çok yoruyor

Tüm sayfalar yüklendi.