Hanımlar merhaba.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice🌸🌸 tarafından oluşturulan Hanımlar merhaba. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,480 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar merhaba.
Konbuyu başlatan Hatice🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle bende oyle dusunuyorum kaynanam disardan cok iyi gorunur cok ilgilidir bana ama bu konuda esimi etkiledigine eminim

Odami giyeemiyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen oyle bende cok sıkntiliyim bu konuda ben rahatina duskun bi insandim ama suan etekten baska bisey giyemiyorum cok zoruma gidiyo bu durum cevremdeki herkes giyiyo
Oda etek giyiyor mecbur kocası izin vermiyor

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle bende oyle dusunuyorum kaynanam disardan cok iyi gorunur cok ilgilidir bana ama bu konuda esimi etkiledigine eminim

Odami giyeemiyo

Aynen oyle bende cok sıkntiliyim bu konuda ben rahatina duskun bi insandim ama suan etekten baska bisey giyemiyorum cok zoruma gidiyo bu durum cevremdeki herkes giyiyo
Kesinlikle öyle bnmde çevremde herkes giyiyor bn sanki hep aynı şeyleri giyiyormus gibi hissediyorum kendimi ama huzurumuz kaçmasın diye katlaniyoruz

Hatice🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle öyle bnmde çevremde herkes giyiyor bn sanki hep aynı şeyleri giyiyormus gibi hissediyorum kendimi ama huzurumuz kaçmasın diye katlaniyoruz
Ama hep biz huzurumuz kacmasin diye yirtalim kendimizi karsi taraf kendinden bisey vermiyo

Oda etek giyiyor mecbur kocası izin vermiyor
Çok kotu bi durum ama ya

Hayır normal zamanda tamam da bu kadın hamile rahatlığı herşeyden önce gelmeli yeni evlendiğiniz için annesinin etkisinde çok kalıyordur hepimizin başlarda öyleydi emin ol zamanla yavaş yavaş sana doğru yönelecek şimdi bide hamilesin tecrübesizsin ya annem ne derse doğrusu o sanıyo
Annesine çok düskun annem ne derse o diyen erkeklerden bana cok ilgilidir cok degr verir ama bu konularda inadim inat bi erkek 😔

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Biraz dertleşmeye ve aklınıza ihtiyacım var. 3 buçuk aylık evliyim ve 7 haftalik hamileyim. Evlenmeden önce her tesettürlü bayan gibi edebiyle pantolon giyerdim ama evlendikten sonra eşim giydirmedi pantolon giymenin nasil bir ayibu var bilmiyorum ama giydirmiyo ee hamileyim her yere giderken etek elbisede giyiilmiyo rahat olmuyo napicam esimj nasil ikna edicem bilmiyorum. Aslinda esim degil kaynanam istemiyo eminim😔
Kocana pantolonun daha rahat olduğunu söylesen ikna edemez misin zaten bol giyiyormussun eteğin olumsuz yönlerini söyle anlar belki hamilelik aynı olmuyor sonuçta senin rahatın önemli

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Ama hep biz huzurumuz kacmasin diye yirtalim kendimizi karsi taraf kendinden bisey vermiyo

Çok kotu bi durum ama ya

Annesine çok düskun annem ne derse o diyen erkeklerden bana cok ilgilidir cok degr verir ama bu konularda inadim inat bi erkek 😔
Maalesef öyle
Cok soyledim bu konuda çokta tartışmamiz oldu yok kesinlikle ikna olmuyo
Gerçekten öyle ya bnde öyleyim çok tartıştım otobüse binerken oturup kalkarken aslında ne kadar rahat olduğunu daha kapali olduğunu ama qnlamayinca anlamıyorlar malesef artık tartisa tartisa bn biktim

Hatice🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef öyle

Gerçekten öyle ya bnde öyleyim çok tartıştım otobüse binerken oturup kalkarken aslında ne kadar rahat olduğunu daha kapali olduğunu ama qnlamayinca anlamıyorlar malesef artık tartisa tartisa bn biktim
Aynen ya gecen yine hastaneye gittim ruzgar bi cikti etegim az daha ucuyodu gozlerine baktim bak dedim pantolon giyen kadinlara bide bana bak dedim ben etegimk turmaktan yuruyemiyorum

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Biraz dertleşmeye ve aklınıza ihtiyacım var. 3 buçuk aylık evliyim ve 7 haftalik hamileyim. Evlenmeden önce her tesettürlü bayan gibi edebiyle pantolon giyerdim ama evlendikten sonra eşim giydirmedi pantolon giymenin nasil bir ayibu var bilmiyorum ama giydirmiyo ee hamileyim her yere giderken etek elbisede giyiilmiyo rahat olmuyo napicam esimj nasil ikna edicem bilmiyorum. Aslinda esim degil kaynanam istemiyo eminim😔
Canim yeni evlilikde olur böyle zamanla izin verecek canim

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Canim yeni evlilikde olur böyle zamanla izin verecek canim
Bn beş yıllık evliyim ama malesef degisen hiç bir şey olmadı üstelik ikinci çocuğuma hamileyim

Aynen ya gecen yine hastaneye gittim ruzgar bi cikti etegim az daha ucuyodu gozlerine baktim bak dedim pantolon giyen kadinlara bide bana bak dedim ben etegimk turmaktan yuruyemiyorum
Ne söyleyip ne yaziyosqn gerçekten herşeyi yaşadım ve hep anlatmaya çalıştım halada bazen lafı sokuyorum ama anlamıyor cnm ablamgil olsun kendi ablari olsun giyiyorlar söylüyorlardı ama bnm eşim giymiycek diyor

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Bende pantolon da rahat edemiyorum neden bilmiyorum ama etek elbise daha rahat geliyo bana ben evlenmeden önce de etekliydim evlendikten sonra da gerçi pantolon giymek istesem de eşim izin vermez kesinlikle ama zor olur pantolon a alışmış birinin bırakmaya çalışması size göre o daha rahat çünkü

Tüm sayfalar yüklendi.