Hanımlar merhaba.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice🌸🌸 tarafından oluşturulan Hanımlar merhaba. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,486 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar merhaba.
Konbuyu başlatan Hatice🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Eskiden benim eşimde öyleydi pantolon giymeye izin vermezdi yavaş yvas aklına soktum önce etek pantolon ık pantaloon giyldim ılk biraz garibine gitti ama baktı etek gibi görünüşü sonra birsey demedi sonra ki hamle biraz az bol bir bantolon giydim tabi üzerine tunik giydim sonra git dide pantolonu daralt maya başladım oyuzden adamın dikkatini çekmeden pantolona alıştırdım artık birsey demiyor alıştı ama üzerine uzun tunik giyorum o şekil sende bide ne istersen esine

Hatice🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Boş laf. Benim eniştem oyleydi ablam 18 yaşında ewlenmsti 30 yaşında izin werdi ablama bacilarida qiyor diye ablam anlatmıştı 3 senedr qiyor ablam. Belli biyerden snra ikna olur oda illahaki
Insallah oyle.umuyorum bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eskiden benim eşimde öyleydi pantolon giymeye izin vermezdi yavaş yvas aklına soktum önce etek pantolon ık pantaloon giyldim ılk biraz garibine gitti ama baktı etek gibi görünüşü sonra birsey demedi sonra ki hamle biraz az bol bir bantolon giydim tabi üzerine tunik giydim sonra git dide pantolonu daralt maya başladım oyuzden adamın dikkatini çekmeden pantolona alıştırdım artık birsey demiyor alıştı ama üzerine uzun tunik giyorum o şekil sende bide ne istersen esine
Hic ise yarayacagini sanmiyorum cunku kendi akli deil annesinin aklini

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Biraz dertleşmeye ve aklınıza ihtiyacım var. 3 buçuk aylık evliyim ve 7 haftalik hamileyim. Evlenmeden önce her tesettürlü bayan gibi edebiyle pantolon giyerdim ama evlendikten sonra eşim giydirmedi pantolon giymenin nasil bir ayibu var bilmiyorum ama giydirmiyo ee hamileyim her yere giderken etek elbisede giyiilmiyo rahat olmuyo napicam esimj nasil ikna edicem bilmiyorum. Aslinda esim degil kaynanam istemiyo eminim😔
Canım tartışarak değilde güzelce konuş anlat durumu rahat edemeğini zaten düzgün giyindiğini söyle. Bu erkekleri anlamak mümkün değil alırken gözlerinde birşey oluyor sanki başta görmediklerini sonra görüyorlar. Zaten kapalıymışsın gayette dikkat ediyormuşsun daha ne istiyor ki hayret

Hatice🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Canım tartışarak değilde güzelce konuş anlat durumu rahat edemeğini zaten düzgün giyindiğini söyle. Bu erkekleri anlamak mümkün değil alırken gözlerinde birşey oluyor sanki başta görmediklerini sonra görüyorlar. Zaten kapalıymışsın gayette dikkat ediyormuşsun daha ne istiyor ki hayret
Ne bilim nasil bir ayip olarak goruyo anlamiyorun

Tüm sayfalar yüklendi.