Hanımlar merhaba.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice🌸🌸 tarafından oluşturulan Hanımlar merhaba. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,480 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar merhaba.
Konbuyu başlatan Hatice🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Biraz dertleşmeye ve aklınıza ihtiyacım var. 3 buçuk aylık evliyim ve 7 haftalik hamileyim. Evlenmeden önce her tesettürlü bayan gibi edebiyle pantolon giyerdim ama evlendikten sonra eşim giydirmedi pantolon giymenin nasil bir ayibu var bilmiyorum ama giydirmiyo ee hamileyim her yere giderken etek elbisede giyiilmiyo rahat olmuyo napicam esimj nasil ikna edicem bilmiyorum. Aslinda esim degil kaynanam istemiyo eminim😔
Bu kaynanaları alsak kaynar kazana atsak sonra da göbek atsak nasıl olur acaba kendi yasadiklarini bize yasatiyorlar

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank

Hatice🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Ayn alışkın olmadığım için cnm alışırsın birakamasin bende ilk başlarda öyleydim alıştım şimdi de pantolon u hiç sevmiyorum etek daha güzel geliyo daha rahat umarım bı çözüm bulursun 😊🙃
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayn öyle çok iyi olur 🤣🤣😅
Insallah canim ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Belki zamanla olur, coqu insan arkadaş ortamına qirince deqisir arkadaş ortaminiz yokmu elti kuzen felan ewli olrak
Eltim yok even tek geliniyim benim esimde oyle bi insanki disardaki insanlar bizi ilgilendirmez der hep

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bacilari giyiyo neymis onlarda caliisiyolar diye giymek zorundalarmis yoksa onlarada giydirmezleemis ama bacilarida oyle kizlar ki dedigim dedik etek giymezler hayatta
Boş laf. Benim eniştem oyleydi ablam 18 yaşında ewlenmsti 30 yaşında izin werdi ablama bacilarida qiyor diye ablam anlatmıştı 3 senedr qiyor ablam. Belli biyerden snra ikna olur oda illahaki

Tüm sayfalar yüklendi.