Hasta bezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Hasta bezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,711 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hasta bezi
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Canım bünyeden bünyeye değişiyo galiba benim ablamında az olmuştu sadece normal ped kullandı ben depend aldım İnşallah rahat olur 33 haftalığız az kaldı Allah'ın izniyle memnun kalırsam yazarım buraya İnşallah 🤗
Benim de 33+3 gunluguz az kaldı ben bağlamalı aldım külotlu nasıl bilmiyorum ama eğilip giyeceksin sonuçta ben bağlamalı aldım bide çanta hazır ama bebek bezi hasta bezi kaç tane koymalıyım sezaryan olacak 2 gün kalincagiZ

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 33+3 gunluguz az kaldı ben bağlamalı aldım külotlu nasıl bilmiyorum ama eğilip giyeceksin sonuçta ben bağlamalı aldım bide çanta hazır ama bebek bezi hasta bezi kaç tane koymalıyım sezaryan olacak 2 gün kalincagiZ
İki günmü kaliniyo sezaryen de 🤦🏻‍♀️ ben daha öncekilerde bir gece yatiyodum hastanede özelde oldu ikiside, bu sefer devlette olucamda devletmi 2 gün birakiyo ozellerdemi öyle oldu yoksa son doğumdan 10 sene geçti aradan da bilmediğimden soruyorum canım.

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
İki günmü kaliniyo sezaryen de 🤦🏻‍♀️ ben daha öncekilerde bir gece yatiyodum hastanede özelde oldu ikiside, bu sefer devlette olucamda devletmi 2 gün birakiyo ozellerdemi öyle oldu yoksa son doğumdan 10 sene geçti aradan da bilmediğimden soruyorum canım.
Vala benimde 7 yıl geçti iki gün kaldım şuan hala 2 gün kalınıyor diye biliyorum devlette ozelde kaç gün kalınıyor bilmiyorum

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
E bebekten lohusa pedi aldım eğer yeterli gelmezse yada olmazsa başka aldırırım her yer eczane
Sen bilirsin canim hazirda bulunmasi iyi oluyor camasirlar batabiliyor ilk gunlerde cunku.. bende e bebekten lohusa pedi aldim . Ilk gunler icin depend sonra lohusa pedi sonrasi icin orkid gece o sekilde planladim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Sen bilirsin canim hazirda bulunmasi iyi oluyor camasirlar batabiliyor ilk gunlerde cunku.. bende e bebekten lohusa pedi aldim . Ilk gunler icin depend sonra lohusa pedi sonrasi icin orkid gece o sekilde planladim
Bilmiyorum ki canım zaten ilk gün giydirmiyorlar hiç bişey uzun elbise gecelik var onu giycem ertesi günde zaten çıkış veriyorlar allahın izniyle bi sorun olmazsa belki belki çıkarken giycem sadece iç çamaşırı falan hiç bilmiyorum bitane orkid gece aldım normal pedde bulunsun diye

Tüm sayfalar yüklendi.