Hastane çantası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aslıhan sağlam tarafından oluşturulan Hastane çantası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 818 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane çantası
Konbuyu başlatan Aslıhan sağlam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aslıhan sağlam

...

Moderator
Mod
rank
Merhabalar herkese😊30 haftalık hamileyim sizce hastane çantasini hazırlamak için daha erken mi yoksa bi yerden başlamalimiyim. Neler koymaliyim?Sizler kaçıncı haftaniz da başladınız hazırlamaya ilk gebeliğim pek fikrim yok açıkçası 😊 Herkese teşekkür ederim şimdiden 🙏
30 haftada hazırlamaya başladım.Erken değil başla canım.O da ayrı bir heyecan😘

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar herkese😊30 haftalık hamileyim sizce hastane çantasini hazırlamak için daha erken mi yoksa bi yerden başlamalimiyim. Neler koymaliyim?Sizler kaçıncı haftaniz da başladınız hazırlamaya ilk gebeliğim pek fikrim yok açıkçası 😊 Herkese teşekkür ederim şimdiden 🙏
Ben 30da başladım cnm 33 haftada bitirdim , bence başlayabilirsin için rahat olur

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben iki kızım da 30 haftamda başladım ama bunda erken doğum riskim olduğu için 28 haftamda başladım kendime iki tane önden düğmeli pijama takımı koydum varis çorabim vardı önceki sezeryan doğumdan Kalan onu koydum molped gece koydum iki atlet iki tane sütyen dört tane de alt iç çamaşırı aldım oğluşum için de Aptamil yenidoğan mama biberon u emziği 4 adet hastane çıkışı zıbın lari bir tane kalın battaniye iki tane kalın kundak bezi ıslak mendil i hayırlısı Allah'tan inşallah sağ salim kurtuluruz ☺️🤲

Aslıhan sağlam

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.