Sorum var Hastane çantası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilal🌼 tarafından oluşturulan Hastane çantası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,398 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane çantası
Konbuyu başlatan Hilal🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar kızlar 35. Haftamdayım 🌼 hastane çantasını hazırlicam ama sürekli eksik olur mu diye tereddütteyim bebiş için anne için sizler neler koydunuz neler yaptınız tecrübelerinizi önerilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim 🤭 (yeni kullanıyorum tekrar yazdım ama 🤷‍♀️)
Canım ben kendim için iki tane önden düğmeli pijama takımı alıyordum 4 tane alt iç çamaşırı alıyor dum eğer kanamam fazla olursa diye alıyor dum iki tane sütyen 1 tane de emzirme sütyeni alıyor dum iki tane atlet kendime ped alıyor dum çünkü sezeryanla doğum yapıyor dum çorap ve yelek terlik alıyor dum bebeğe de biberon Aptamil 1 mama emzik belki tutarsa diye üç tane hastane çıkışı takım bebek bezi ıslak mendili falan çorap bebeğe kundak peçete kağıt havlu vs canım aklıma şu anda başka bişey gelmedi

Hilal🌼

Kayıtlı Üye
rank
Kendim için ; 2 pijama takımı, 1 terlik, 1 yelek, 1 patik, 2 çorap , 2 emzirme sütyeni, 2 külot , 1 atlet, 5 tane ped Kızım için; 2 hastane çıkışı 2 tanede alt üst takım 20 tane bez 2 çorap 2 ağız bezi 1 tane alt değiştirme bezi 2 tane kundak 1 tane nohut battaniye Ek olarak ; 1 havlu kağıdı 1 ıslak mendil biberon göğüs ucu kremi kanamam olursa diye hasta bezi
Çok teşekkür ederim canım 🌼
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben kendim için iki tane önden düğmeli pijama takımı alıyordum 4 tane alt iç çamaşırı alıyor dum eğer kanamam fazla olursa diye alıyor dum iki tane sütyen 1 tane de emzirme sütyeni alıyor dum iki tane atlet kendime ped alıyor dum çünkü sezeryanla doğum yapıyor dum çorap ve yelek terlik alıyor dum bebeğe de biberon Aptamil 1 mama emzik belki tutarsa diye üç tane hastane çıkışı takım bebek bezi ıslak mendili falan çorap bebeğe kundak peçete kağıt havlu vs canım aklıma şu anda başka bişey gelmedi
Teşekkür ederim canım 🤭 bende düğmeli pijama aldım ama bir tane almıştım acaba ikinci çok mu gerekli

Tüm sayfalar yüklendi.