Sorum var Hastaneden çıkarken puset şartmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Hastaneden çıkarken puset şartmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,678 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastaneden çıkarken puset şartmı
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🥰

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Bir youtuber dedi pusetsiz çıkarmıyorlar diye özel hastanede olacak inşallah doğum yani böyle bir gereklilik varmı ben almadım alırmıyım onuda bilemiyorum ilk doğum olacak bir birbucuk ay kaldı doğuma
Şart değldr tabikide ama şimdiki bebek arabaları pusetli oluyo zaten ben öyle terch ettm trche bağlı snçta😊

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bir youtuber dedi pusetsiz çıkarmıyorlar diye özel hastanede olacak inşallah doğum yani böyle bir gereklilik varmı ben almadım alırmıyım onuda bilemiyorum ilk doğum olacak bir birbucuk ay kaldı doğuma
Yo çıkarıyorlar sorun yok ama puset çok rahat oluyor dışarda da evde de🤗 biz sürekli yazın bahçe de oturduğumuz için oda genelde için de oturuyo yemeğini yiyo geziyo falan ☺️ evde de yemek yaparken pusetle masanın üstüne koyuyordum ordan bakıyordu bana 🤗☺️

Hastane den çıkışta kolay oluyor aslında kucakta çıkarmakta isteyebilirsin ama puset daha derli toplu oluyor. Ben kucakta küçücük bebek taşımayı sevmiyorum.Hastane çıkışı için almasan bile araca bindiğinde lazım olacak arabada kucakta taşımak biraz sıkıntılı olabilir pusette daha rahat eder hemde güvenli olur. Ama genel manada gereksiz derecede ağır bebekten daha ağır yanı. Bebek arabasıyla uyumlu almayacaksan kullanım süresi de oldukça kısa oluyor ama arabaya monte edilenleri aylarca kullanıyorsun

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Çok tşkler canım Allah razı olsun
Screenshot_20220419-145729_Civilim.jpg

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Screenshot_20220419-145749_Civilim.jpg

Hatta civilde daha indirimli ihtiyacı olanlar bakabilirsiniz 🍀

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalık canm seninki
34+5 😇

Ekli dosyayı görüntüle 1927

Ekli dosyayı görüntüle 1928

Sağol canım evet fena değil fiyatı bir ara araştırıyordum ama bilemedim bakalım sonrasında alırım ihtiyaç duyarsam

Sağol canım evet fena değil fiyatı bir ara araştırıyordum ama bilemedim bakalım sonrasında alırım ihtiyaç duyarsam
Hastane den çıkışta kolay oluyor aslında kucakta çıkarmakta isteyebilirsin ama puset daha derli toplu oluyor. Ben kucakta küçücük bebek taşımayı sevmiyorum.Hastane çıkışı için almasan bile araca bindiğinde lazım olacak arabada kucakta taşımak biraz sıkıntılı olabilir pusette daha rahat eder hemde güvenli olur. Ama genel manada gereksiz derecede ağır bebekten daha ağır yanı. Bebek arabasıyla uyumlu almayacaksan kullanım süresi de oldukça kısa oluyor ama arabaya monte edilenleri aylarca kullanıyorsun
Hastaneden arabaya binicez zaten bende çekinirim minicik bebeği taşımaya aslında araba koltuklu puset istiyordum kayınpederin arabası eski takma yeri yok ondan erteledim bebek arabasıda fazlalık gibi geliyor bana yürümeye başlayınca çok arabada gezdiriliyor hoş gelmiyor ondan almak istemiyoruz bakalım

Hastaneden arabaya binicez zaten bende çekinirim minicik bebeği taşımaya aslında araba koltuklu puset istiyordum kayınpederin arabası eski takma yeri yok ondan erteledim bebek arabasıda fazlalık gibi geliyor bana yürümeye başlayınca çok arabada gezdiriliyor hoş gelmiyor ondan almak istemiyoruz bakalım
Yo çıkarıyorlar sorun yok ama puset çok rahat oluyor dışarda da evde de🤗 biz sürekli yazın bahçe de oturduğumuz için oda genelde için de oturuyo yemeğini yiyo geziyo falan ☺️ evde de yemek yaparken pusetle masanın üstüne koyuyordum ordan bakıyordu bana 🤗☺️
Evet mantıklı bende taşınabilir park beşik tarzı istiyorum her odaya yada biyere yatmaya gittiğimiz yamaz için 🤭

Bende belirli bir yaşa kadar düşünmüyorum bebek arabasini boşa masrafa gerek yok diye zaten sağolsun eşim eksik gedikleri alıyor ki almaya dışarı çıksam bile eşim de olacağı için bebek taşımada yine sıkıntı olmuyor hayırlısı diyelim
Bende öyle düşünüyorum büyük külfet araba birdr yürümeye başladığı haldr hep arabada kocaman bebekleri görünce hoşuma gitmiyor önermiyorlarda şu an için iyi fikir diye düşünüyorum hiç almamayı 🤭 kanguru kullanmayı çok istiyorum bakalım 😅 çok havalı

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.