Sorum var Hastaneden çıkarken puset şartmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Hastaneden çıkarken puset şartmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,675 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastaneden çıkarken puset şartmı
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🥰

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Bir youtuber dedi pusetsiz çıkarmıyorlar diye özel hastanede olacak inşallah doğum yani böyle bir gereklilik varmı ben almadım alırmıyım onuda bilemiyorum ilk doğum olacak bir birbucuk ay kaldı doğuma
Yook şart değil cnm anne kucağı bile olsa olur olmasa da olur benim 2 oglumda anne kucagiydi bunda pusetim var oda hediye geldi ilk oğlumda da hediye gelmiş ti hic kullanmadım ablama söyledim ihtiyacı olana ver
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir youtuber dedi pusetsiz çıkarmıyorlar diye özel hastanede olacak inşallah doğum yani böyle bir gereklilik varmı ben almadım alırmıyım onuda bilemiyorum ilk doğum olacak bir birbucuk ay kaldı doğuma
Yook şart değil cnm anne kucağı bile olsa olur olmasa da olur benim 2 oglumda anne kucagiydi bunda pusetim var oda hediye geldi ilk oğlumda da hediye gelmiş ti hic kullanmadım ablama söyledim ih
Hem zaten dışarıya çıkarken en şart olan bebek arabası bence

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Ben aldım ve sadece 1 ay kullandım gerçekten gerek yok hele ki doğumun yaz ayına denk geliyorsa hiç gerek yok sar bir battaniyeye çık

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
34+5 😇

Sağol canım evet fena değil fiyatı bir ara araştırıyordum ama bilemedim bakalım sonrasında alırım ihtiyaç duyarsam

Sağol canım evet fena değil fiyatı bir ara araştırıyordum ama bilemedim bakalım sonrasında alırım ihtiyaç duyarsam

Hastaneden arabaya binicez zaten bende çekinirim minicik bebeği taşımaya aslında araba koltuklu puset istiyordum kayınpederin arabası eski takma yeri yok ondan erteledim bebek arabasıda fazlalık gibi geliyor bana yürümeye başlayınca çok arabada gezdiriliyor hoş gelmiyor ondan almak istemiyoruz bakalım

Hastaneden arabaya binicez zaten bende çekinirim minicik bebeği taşımaya aslında araba koltuklu puset istiyordum kayınpederin arabası eski takma yeri yok ondan erteledim bebek arabasıda fazlalık gibi geliyor bana yürümeye başlayınca çok arabada gezdiriliyor hoş gelmiyor ondan almak istemiyoruz bakalım

Evet mantıklı bende taşınabilir park beşik tarzı istiyorum her odaya yada biyere yatmaya gittiğimiz yamaz için 🤭

Bende öyle düşünüyorum büyük külfet araba birdr yürümeye başladığı haldr hep arabada kocaman bebekleri görünce hoşuma gitmiyor önermiyorlarda şu an için iyi fikir diye düşünüyorum hiç almamayı 🤭 kanguru kullanmayı çok istiyorum bakalım 😅 çok havalı
Rica ederim canım

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ablam riskli gebeliği olduğu için Zeynep Kamil de doğum etmişti ve cidden pusetsiz çıkarmak yasakmış öyle demişti 🤗🤗

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Pusetli bebek arabası alinicaksa alınabilir tabi şahsen ben almadım çünkü hem pusetin ağırlığı hem bebek puset bana çok mantıklı gelmedi
hafif kullanışlı çok daha rahat ana kucaklari var trendyolda ben çantalı Ana kucağı aldım ve kumasina dokusuna bayıldım en azından taşıma konusu da çok daha

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ablam riskli gebeliği olduğu için Zeynep Kamil de doğum etmişti ve cidden pusetsiz çıkarmak yasakmış öyle demişti 🤗🤗
Öyle hastanelerde var demekki 🤭

Pusetli bebek arabası alinicaksa alınabilir tabi şahsen ben almadım çünkü hem pusetin ağırlığı hem bebek puset bana çok mantıklı gelmedi
hafif kullanışlı çok daha rahat ana kucaklari var trendyolda ben çantalı Ana kucağı aldım ve kumasina dokusuna bayıldım en azından taşıma konusu da çok daha
Bende fazla buluyorum arabanın kendisini ana kucağına bakayım belki alırsam sağol 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.