Sorum var Hastaneden çıkarken puset şartmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Hastaneden çıkarken puset şartmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,680 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastaneden çıkarken puset şartmı
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bir youtuber dedi pusetsiz çıkarmıyorlar diye özel hastanede olacak inşallah doğum yani böyle bir gereklilik varmı ben almadım alırmıyım onuda bilemiyorum ilk doğum olacak bir birbucuk ay kaldı doğuma
Kuzum öyle bir şey yok bide puset çok ağır oluyor taşıması hiç tavsiye etmem

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Bir youtuber dedi pusetsiz çıkarmıyorlar diye özel hastanede olacak inşallah doğum yani böyle bir gereklilik varmı ben almadım alırmıyım onuda bilemiyorum ilk doğum olacak bir birbucuk ay kaldı doğuma
Yok öyle birşey canim ben aldım annem koymadı kucağımıza daha emniyetli sanki sonrada ben kullanamadin sezeryanliydim ağır oluyordu hiç kullanmadım ama evde elim ayağım oldu nereye gitsem hangi odayı duzeltsem yanımda gezdiriyordum dışarıya kullanmadım zor oldu

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ben gerek duymadigim.icin almadim ilk.3 ay kulaniliyor zaten daha sonra bebek arabasina kecriliyor bebek arabasi aldigim için puset almak artik masraf gibi geliyo

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzum hiç kullanılmıyor bende özelde oldum battaniyeye sardım bindim arabaya gittim

Tüm sayfalar yüklendi.