Hastayken bile dinlenemyorum😕😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Hastayken bile dinlenemyorum😕😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,029 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Hastayken bile dinlenemyorum😕😔
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eşim niye ayrı ev kabul etmiyor niye 😣görümceme görücü geldi 1 hafta önce falan vermediler kayananm dedi Kızımın evi ayrı olsun ayrı ev çok güzel dedi kızım kaynana ve kayınbabasına mı hizmet edecek ben kızımı onlar için mi büyüttüm dedi insan kocasıyla yemek yemek ister rahat eder 😡niye bana gelince demiyon öyle şeyler madem öyle ben niye sana bakıyom heeee 😡😡bide bunları benim yanımda söylüyordu utanmadan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Düşüncesizler işte 😔
Bunları eşinin düşünmesi lazım canım böyle anlayışsız karısını düşünmeyen eşler çok can sıkıcı

Betül Göker

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gerçekten bıktım ya bu evde hasta olunca bile dinlenemiyorum ya çok kötü grip oldum 😣 oturma odasında oturuyoruz hepimiz kaynana kayınbaba görümce hepsi var uzanamıyorum iş yapıyorum sabah erken kalkıyorum kahvaltı hazırlıyorum 😣bu evde hastalanması bile istemiyorum o derece odama gelip uzanınca ise kızım diğer odada kalıyor ağlıyor falan bide gidip oturmasanda diyecekler niye bu odaya gelmiyorsun hiç bütün gün odamda bile kalıp dinlenemiyorum oturma odasındada kayınbabam var görümcem kaynanam uzanıyorlar onlar için sorun yok sonuçta birinin babası birinin eşi 😣😣ben ayaklarımı bile uzatamıyorum resmen 😣😣
Ben olsam hiç umursamam gider odama yatarım. Ne derlerse desinler kendi canımdan önemli mi. Hiç umursamam vala.

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gerçekten bıktım ya bu evde hasta olunca bile dinlenemiyorum ya çok kötü grip oldum 😣 oturma odasında oturuyoruz hepimiz kaynana kayınbaba görümce hepsi var uzanamıyorum iş yapıyorum sabah erken kalkıyorum kahvaltı hazırlıyorum 😣bu evde hastalanması bile istemiyorum o derece odama gelip uzanınca ise kızım diğer odada kalıyor ağlıyor falan bide gidip oturmasanda diyecekler niye bu odaya gelmiyorsun hiç bütün gün odamda bile kalıp dinlenemiyorum oturma odasındada kayınbabam var görümcem kaynanam uzanıyorlar onlar için sorun yok sonuçta birinin babası birinin eşi 😣😣ben ayaklarımı bile uzatamıyorum resmen 😣😣
Bu zamanda sen kendine değer vermelisin
Ben olsam hiç umursamam gider odama yatarım. Ne derlerse desinler kendi canımdan önemli mi. Hiç umursamam vala.
En iyisini yaparsın canım zaten bu zamanda kendi canını düşünmezsen kimse senin canını düşünmez özellikle Kayın tarafın hata kocan bile

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Bu zamanda sen kendine değer vermelisin

En iyisini yaparsın canım zaten bu zamanda kendi canını düşünmezsen kimse senin canını düşünmez özellikle Kayın tarafın hata kocan bile
Çok haklısın

Benimkiler çok değişik insanlar 😫😫

Bunları eşinin düşünmesi lazım canım böyle anlayışsız karısını düşünmeyen eşler çok can sıkıcı
Hemde çok can sıkıcı 😫

Yazılarını okuyunca kendimi gördüm.bende senin gibi yapıyordum her işlerini goruyordum.birseylerini eksik birakincada zorlarina gidiyordu.gece olunca halimden dusuyordum bu defada kocamla kötü oluyordum.kocama söyleniyordum çok iş yapiyorum yoruluyorum diye ama oda arada kalıyordu ailesini tutardı beni tutmazdi .ben kendimi geri çektim çocuklarımla ilgilendim.krndi işlerimi bahane ettim .biraz uzaklaştım.onlarda zamanla anladilarki ben eski ben değilim işlerini eskisi gibi görmüyorum.krndi işlerini yapmaya başladılar.tabii bu arada evin içinde huzursuzluk oldu .aşık suratlar kol geziyordu 😂😂 benden yana .sonuç kafam daha rahat kaynanam ve kızları ev işi yapmaya başladılar .yemek yapacağım zaman kaynanamda geliyordu beraber yapıyoruz.demem o ki çekinme huzursuzluk çıkacak diyede korkma ama saygısızlık yapipta kendini haksız çıkarma
Malesef benimkiler cahil insanlar 😒😕

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar