Hastayken bile dinlenemyorum😕😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Hastayken bile dinlenemyorum😕😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,036 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Hastayken bile dinlenemyorum😕😔
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Lütfen şu uygulmaadna kurt musun türk musun soruları sormayalım arkadaşlar. Uygulamada kim türk yada kim kürt kimsenin olayı değil hepimiz arkadaşız ( kardeşiz) ayrımcılık yapar gibi sorulqr sormayın lütfen!
Haklisin aysenurum böyle hassas konuların gereği yok herkes insan sonuçta

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gerçekten bıktım ya bu evde hasta olunca bile dinlenemiyorum ya çok kötü grip oldum 😣 oturma odasında oturuyoruz hepimiz kaynana kayınbaba görümce hepsi var uzanamıyorum iş yapıyorum sabah erken kalkıyorum kahvaltı hazırlıyorum 😣bu evde hastalanması bile istemiyorum o derece odama gelip uzanınca ise kızım diğer odada kalıyor ağlıyor falan bide gidip oturmasanda diyecekler niye bu odaya gelmiyorsun hiç bütün gün odamda bile kalıp dinlenemiyorum oturma odasındada kayınbabam var görümcem kaynanam uzanıyorlar onlar için sorun yok sonuçta birinin babası birinin eşi 😣😣ben ayaklarımı bile uzatamıyorum resmen 😣😣
Gecmis olsun bizler kendınımızın kıymetini bilmiyoruz başta bak sen bile diyorsun ki gidip oturmasam diyecekler niye gelmiyorsun böyle düşünüyoruz milletin ne dediğini dusun me kızını doyur kendine yap nane limon bir ağrı kesici onlar odada baksın sen yat kendimden biliyorum aman kimse gücenmesin kırılmasın huzursuzluk olmasın seker hastası oldum ben eşim hafta sonu tatil bana diyince ya bana hıc uğramıyor o tatil diyorum

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanan
Hazırlamıyorlar 😣kahvaltıyı geçtim uzanamıyorum bile hepimiz oturma odasında oturduğumuz için kayınbabamda orda ayaklarımı bile uzatamıyorum görümcem ve kayananam uzatıyor çünkü birinin eşi diğerinin ise kızı ama ben uzatamıyorum uzanamıyorum 😕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

E

Evet canım Diyarbakırlıyım

Eşim aptalın teki kabul etmiyor hiçbir şekilde

Aynen öyle 😡😡

Bende çekiyorum ama suç eşimde ayrı eve çıkalım derse kimse bişey diyemez ona niye ki annesi dedi ayrı eve çıkarsan kendimi öldürürüm aklı gitti salak yani annenin cesareti varmı kendini öldürmeye hep menfaat için ve ona hizmet etmem için söyledi o lafları annesi öyle dedi diye boşayacaktı ben

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun bizler kendınımızın kıymetini bilmiyoruz başta bak sen bile diyorsun ki gidip oturmasam diyecekler niye gelmiyorsun böyle düşünüyoruz milletin ne dediğini dusun me kızını doyur kendine yap nane limon bir ağrı kesici onlar odada baksın sen yat kendimden biliyorum aman kimse gücenmesin kırılmasın huzursuzluk olmasın seker hastası oldum ben eşim hafta sonu tatil bana diyince ya bana hıc uğramıyor o tatil diyorum
Bu dünya da ya üzücün yada üzülücun ortası yok bunun

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Valla çok haklisin👏👏👏

Evin içinde yemin ederim aynı hizmetçi gibiyim ordan oraya koşuyorum😔
Yazılarını okuyunca kendimi gördüm.bende senin gibi yapıyordum her işlerini goruyordum.birseylerini eksik birakincada zorlarina gidiyordu.gece olunca halimden dusuyordum bu defada kocamla kötü oluyordum.kocama söyleniyordum çok iş yapiyorum yoruluyorum diye ama oda arada kalıyordu ailesini tutardı beni tutmazdi .ben kendimi geri çektim çocuklarımla ilgilendim.krndi işlerimi bahane ettim .biraz uzaklaştım.onlarda zamanla anladilarki ben eski ben değilim işlerini eskisi gibi görmüyorum.krndi işlerini yapmaya başladılar.tabii bu arada evin içinde huzursuzluk oldu .aşık suratlar kol geziyordu 😂😂 benden yana .sonuç kafam daha rahat kaynanam ve kızları ev işi yapmaya başladılar .yemek yapacağım zaman kaynanamda geliyordu beraber yapıyoruz.demem o ki çekinme huzursuzluk çıkacak diyede korkma ama saygısızlık yapipta kendini haksız çıkarma

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gerçekten bıktım ya bu evde hasta olunca bile dinlenemiyorum ya çok kötü grip oldum 😣 oturma odasında oturuyoruz hepimiz kaynana kayınbaba görümce hepsi var uzanamıyorum iş yapıyorum sabah erken kalkıyorum kahvaltı hazırlıyorum 😣bu evde hastalanması bile istemiyorum o derece odama gelip uzanınca ise kızım diğer odada kalıyor ağlıyor falan bide gidip oturmasanda diyecekler niye bu odaya gelmiyorsun hiç bütün gün odamda bile kalıp dinlenemiyorum oturma odasındada kayınbabam var görümcem kaynanam uzanıyorlar onlar için sorun yok sonuçta birinin babası birinin eşi 😣😣ben ayaklarımı bile uzatamıyorum resmen 😣😣
Oyy canım benim eşinle konuşsan bu durumu artık yıpranmışsın belli yani hasta olduğun belli kaynananın yada görümcenin demesi lazım sana git kızım dinlen bugün işleri biz yapar çocuğa biz bakarız diye 🥺

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Valla 0 borç öyle yada boyle ödeniyor. Eşinin üstüne sorumluluk ver . Taviz verme ayrı evde de ödeyebilir hem gelir giderlerinizi bilirsiniz... Ne şuan ailesi ile beraber kalırken bir para birimini yaptınız mı borç parası veriyorsunuz wyni evde kaldığınız için elinizde en azından para kalmış olması lazım eğer buda yoksa cidden eşini ayra eve çıkar zaten o evde de siz her şeyi alıyorsunuz demek oluyor bu
Yok canım eşim sadece borca veriyo bütün maaşi kayinpederim evdeki eksikleri aliyo 😊

Yazılarını okuyunca kendimi gördüm.bende senin gibi yapıyordum her işlerini goruyordum.birseylerini eksik birakincada zorlarina gidiyordu.gece olunca halimden dusuyordum bu defada kocamla kötü oluyordum.kocama söyleniyordum çok iş yapiyorum yoruluyorum diye ama oda arada kalıyordu ailesini tutardı beni tutmazdi .ben kendimi geri çektim çocuklarımla ilgilendim.krndi işlerimi bahane ettim .biraz uzaklaştım.onlarda zamanla anladilarki ben eski ben değilim işlerini eskisi gibi görmüyorum.krndi işlerini yapmaya başladılar.tabii bu arada evin içinde huzursuzluk oldu .aşık suratlar kol geziyordu 😂😂 benden yana .sonuç kafam daha rahat kaynanam ve kızları ev işi yapmaya başladılar .yemek yapacağım zaman kaynanamda geliyordu beraber yapıyoruz.demem o ki çekinme huzursuzluk çıkacak diyede korkma ama saygısızlık yapipta kendini haksız çıkarma
Valla sanki görevimmmiş gibi davranıyorlar eltimin çocuklarida hep burda onlar dağitiyo ben topluyorum valla bıktık artik

Tüm sayfalar yüklendi.