Hastayken bile dinlenemyorum😕😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Hastayken bile dinlenemyorum😕😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,037 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Hastayken bile dinlenemyorum😕😔
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hep öyle olur zaten kızlarının el üstünde tutulmasını isterler ama gelinlerini yerden yere vururlar. Gelinlerde bi annenin kızı bunu unutuyorlar. Sen sessiz kaldığın sürece ne eşin o evden çıkar nede onlar seni gönderir. Yıldırma politikası uygula sürekli memnuniyetsiz davran görmezden gel ağızlarının payını ver, iş yapma bişey derlerse sen onlara iki katını söyle, eşinede kesin bir dille gitmek istediğini de çekinme onları kendinden bıktır

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Allah yardımcın olsun kuzum yasadigin zor kaynana olacak insana desene sen bole diyosun ben nerde yaşıyorum siz nerde yaşıyorsunuz diye vallha laf geliyorda iste 😡😡😡

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hep öyle olur zaten kızlarının el üstünde tutulmasını isterler ama gelinlerini yerden yere vururlar. Gelinlerde bi annenin kızı bunu unutuyorlar. Sen sessiz kaldığın sürece ne eşin o evden çıkar nede onlar seni gönderir. Yıldırma politikası uygula sürekli memnuniyetsiz davran görmezden gel ağızlarının payını ver, iş yapma bişey derlerse sen onlara iki katını söyle, eşinede kesin bir dille gitmek istediğini de çekinme onları kendinden bıktır
Çok haklısın canım benim sonuna kadar katılıyorum ama bastan kabul ettiği için herşeyi bundan sonra dediğin gibi yapsa ondan kötüsü olmaz ayrıca eşiyle de kötü olur. Dediklerini eskisi gibi davranıp yavaş yavaş yapacak ki anlaşılsın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sonuna kadar katılıyorum

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gerçekten bıktım ya bu evde hasta olunca bile dinlenemiyorum ya çok kötü grip oldum 😣 oturma odasında oturuyoruz hepimiz kaynana kayınbaba görümce hepsi var uzanamıyorum iş yapıyorum sabah erken kalkıyorum kahvaltı hazırlıyorum 😣bu evde hastalanması bile istemiyorum o derece odama gelip uzanınca ise kızım diğer odada kalıyor ağlıyor falan bide gidip oturmasanda diyecekler niye bu odaya gelmiyorsun hiç bütün gün odamda bile kalıp dinlenemiyorum oturma odasındada kayınbabam var görümcem kaynanam uzanıyorlar onlar için sorun yok sonuçta birinin babası birinin eşi 😣😣ben ayaklarımı bile uzatamıyorum resmen 😣😣
Cnm Allah yardimcin olsun vijdansiz insanlar ya gormuyorlarmi halini hadi onlari geç esin görmuyormu ayri eve cik cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen laf etmeden dinledin mu cidden bunu. Ben niye size bakıyorum o zaman diyemedin mi . Sen biyle yapardan daha çok beklersin gamzem ayrı evi

Kocada koca olsa bari onu yaptığı kocaliğı bir şey Dicem de olmayacak.
Yani herseyin farkindalar ama islerine geldigi gibi yapiyorlar ben olsam catlardim orda bir laf soylemeden

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gerçekten bıktım ya bu evde hasta olunca bile dinlenemiyorum ya çok kötü grip oldum 😣 oturma odasında oturuyoruz hepimiz kaynana kayınbaba görümce hepsi var uzanamıyorum iş yapıyorum sabah erken kalkıyorum kahvaltı hazırlıyorum 😣bu evde hastalanması bile istemiyorum o derece odama gelip uzanınca ise kızım diğer odada kalıyor ağlıyor falan bide gidip oturmasanda diyecekler niye bu odaya gelmiyorsun hiç bütün gün odamda bile kalıp dinlenemiyorum oturma odasındada kayınbabam var görümcem kaynanam uzanıyorlar onlar için sorun yok sonuçta birinin babası birinin eşi 😣😣ben ayaklarımı bile uzatamıyorum resmen 😣😣
Valla senle aynı durumdayim cnm malesef😔🥺

Eşim niye ayrı ev kabul etmiyor niye 😣görümceme görücü geldi 1 hafta önce falan vermediler kayananm dedi Kızımın evi ayrı olsun ayrı ev çok güzel dedi kızım kaynana ve kayınbabasına mı hizmet edecek ben kızımı onlar için mi büyüttüm dedi insan kocasıyla yemek yemek ister rahat eder 😡niye bana gelince demiyon öyle şeyler madem öyle ben niye sana bakıyom heeee 😡😡bide bunları benim yanımda söylüyordu utanmadan

Düşüncesizler işte 😔
Canım kürtmüsün sen

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Gamzem kendine gel bence artık birşeyler yap kendine çok yazık ediyorsun bu insnalarla hayat gecmez sen hayatin boyunca bunlara hizmet mi edeceksin sen gelinsin hizmetkar degilsin baksana eşinde ayrı eve asla çıkmıyor kendine yazık etme kuzum gecrekten çok üzülüyorum izinsiz bir yere gidemiyorsun hangi devirde yaşıyoruz ya gamze mantıklı düşün yazık günah ya sana ailem var senin sahipsiz değilsin al cocuklarini git nereye kadar cekecskin bunları sen ya git o kocan olacak adamı surundur gelme ayrı ev tutana kadar senin 2 tane evladın var onlar için kendin için bunu yapmalısın sen güçlüsün degerlisin kıymetlisin Herkeze hizmet ediyorsun o evde bunu kendine yapma ileride çok pişman olursun
Cnm 10 sene bunlari sirtinda tasi 10 dakika birak dinlen o on dakikanin hesabini sorarlar sana yaranamazsin kaynana milletine sen kendine deger vermezsen kimse vermez buna kocanda dahil

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Çok haklısın canım benim sonuna kadar katılıyorum ama bastan kabul ettiği için herşeyi bundan sonra dediğin gibi yapsa ondan kötüsü olmaz ayrıca eşiyle de kötü olur. Dediklerini eskisi gibi davranıp yavaş yavaş yapacak ki anlaşılsın
Valla yapsada yapmasada ondan kötüsü olmaz. Yapmayıp adı kötü olacağına yapsın öyle kötü desinler. Eşiyle zaten kötü iyi olsa bu durumlar başına gelmezdi

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Cnm 10 sene bunlari sirtinda tasi 10 dakika birak dinlen o on dakikanin hesabini sorarlar sana yaranamazsin kaynana milletine sen kendine deger vermezsen kimse vermez buna kocanda dahil
Valla çok haklisin👏👏👏

Evin içinde yemin ederim aynı hizmetçi gibiyim ordan oraya koşuyorum😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar