Hastayken bile dinlenemyorum😕😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Hastayken bile dinlenemyorum😕😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,045 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Hastayken bile dinlenemyorum😕😔
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim anlamadığım imza atarken evlilik cüzdanına anasına babasinaa bacisana bakarım otururum onlara hizmetcilik yaparım diye bir şey yaziyorsa benmi gormuyom

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar gerçekten bıktım ya bu evde hasta olunca bile dinlenemiyorum ya çok kötü grip oldum 😣 oturma odasında oturuyoruz hepimiz kaynana kayınbaba görümce hepsi var uzanamıyorum iş yapıyorum sabah erken kalkıyorum kahvaltı hazırlıyorum 😣bu evde hastalanması bile istemiyorum o derece odama gelip uzanınca ise kızım diğer odada kalıyor ağlıyor falan bide gidip oturmasanda diyecekler niye bu odaya gelmiyorsun hiç bütün gün odamda bile kalıp dinlenemiyorum oturma odasındada kayınbabam var görümcem kaynanam uzanıyorlar onlar için sorun yok sonuçta birinin babası birinin eşi 😣😣ben ayaklarımı bile uzatamıyorum resmen 😣😣
canim sen hasta oldugunda kahvaltiyi kaynana. neden hazirlayamiyor ya bebege bakisinlar sen birazcik uzan ne kadar pislik insannlar ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla cnm eşimiz için katlanıyoruz ama gerçekten değmiyor😒
Kimse için bir şeye katlanmak zorunda değilsin siz kadın olarak eş olarak kendinize değer vermezseniz kusura bakmayın da ne eşinizden ne de ailesinden değer vermesini bekleyemezsiniz

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Kimse için bir şeye katlanmak zorunda değilsin siz kadın olarak eş olarak kendinize değer vermezseniz kusura bakmayın da ne eşinizden ne de ailesinden değer vermesini bekleyemezsiniz
Öyle valla cnm bende şimdi ayrı ev istiyorum ama borç bırakmiyo eşim diyo borcu bitirelim ayrı eve çikalim borç bitene kadar bende bittin artık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kimse bu hayatta kıymet bilmez ben çok katı bir insanım bu konuda taviz vermem
Oyle cnm yapicak bisey yok Allah yerdim etsin bize😒

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öyle valla cnm bende şimdi ayrı ev istiyorum ama borç bırakmiyo eşim diyo borcu bitirelim ayrı eve çikalim borç bitene kadar bende bittin artık

Oyle cnm yapicak bisey yok Allah yerdim etsin bize😒
Valla 0 borç öyle yada boyle ödeniyor. Eşinin üstüne sorumluluk ver . Taviz verme ayrı evde de ödeyebilir hem gelir giderlerinizi bilirsiniz... Ne şuan ailesi ile beraber kalırken bir para birimini yaptınız mı borç parası veriyorsunuz wyni evde kaldığınız için elinizde en azından para kalmış olması lazım eğer buda yoksa cidden eşini ayra eve çıkar zaten o evde de siz her şeyi alıyorsunuz demek oluyor bu

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
canim sen hasta oldugunda kahvaltiyi kaynana. neden hazirlayamiyor ya bebege bakisinlar sen birazcik uzan ne kadar pislik insannlar ya
Hazırlamıyorlar 😣kahvaltıyı geçtim uzanamıyorum bile hepimiz oturma odasında oturduğumuz için kayınbabamda orda ayaklarımı bile uzatamıyorum görümcem ve kayananam uzatıyor çünkü birinin eşi diğerinin ise kızı ama ben uzatamıyorum uzanamıyorum 😕

E
Valla senle aynı durumdayim cnm malesef😔🥺

Canım kürtmüsün sen
Evet canım Diyarbakırlıyım

Cnm Allah yardimcin olsun vijdansiz insanlar ya gormuyorlarmi halini hadi onlari geç esin görmuyormu ayri eve cik cnm

Yani herseyin farkindalar ama islerine geldigi gibi yapiyorlar ben olsam catlardim orda bir laf soylemeden
Eşim aptalın teki kabul etmiyor hiçbir şekilde

Serefsiz kaynanen varmis valla kiziye Hersey luks gelin hizmetci 🤨
Aynen öyle 😡😡

Kendi kızlarının hizmet etmesini istemezler ama gelinin de bir annenin kızı olduğunu unuturlar.. En nefret ettiğim insan tipi. Allah ıslah etsin. Gelin diye illa kötü davrancaklar.. Of kötü kaynana çok kötü ya benim sıkıntım yok çok şükür ama annem çok çekti kaynamasından
Bende çekiyorum ama suç eşimde ayrı eve çıkalım derse kimse bişey diyemez ona niye ki annesi dedi ayrı eve çıkarsan kendimi öldürürüm aklı gitti salak yani annenin cesareti varmı kendini öldürmeye hep menfaat için ve ona hizmet etmem için söyledi o lafları annesi öyle dedi diye boşayacaktı beni 😒

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla senle aynı durumdayim cnm malesef😔🥺

Canım kürtmüsün sen
Lütfen şu uygulmaadna kurt musun türk musun soruları sormayalım arkadaşlar. Uygulamada kim türk yada kim kürt kimsenin olayı değil hepimiz arkadaşız ( kardeşiz) ayrımcılık yapar gibi sorulqr sormayın lütfen!

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar