Hastayken bile dinlenemyorum😕😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Hastayken bile dinlenemyorum😕😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,053 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Hastayken bile dinlenemyorum😕😔
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gerçekten bıktım ya bu evde hasta olunca bile dinlenemiyorum ya çok kötü grip oldum 😣 oturma odasında oturuyoruz hepimiz kaynana kayınbaba görümce hepsi var uzanamıyorum iş yapıyorum sabah erken kalkıyorum kahvaltı hazırlıyorum 😣bu evde hastalanması bile istemiyorum o derece odama gelip uzanınca ise kızım diğer odada kalıyor ağlıyor falan bide gidip oturmasanda diyecekler niye bu odaya gelmiyorsun hiç bütün gün odamda bile kalıp dinlenemiyorum oturma odasındada kayınbabam var görümcem kaynanam uzanıyorlar onlar için sorun yok sonuçta birinin babası birinin eşi 😣😣ben ayaklarımı bile uzatamıyorum resmen 😣😣

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar gerçekten bıktım ya bu evde hasta olunca bile dinlenemiyorum ya çok kötü grip oldum 😣 oturma odasında oturuyoruz hepimiz kaynana kayınbaba görümce hepsi var uzanamıyorum iş yapıyorum sabah erken kalkıyorum kahvaltı hazırlıyorum 😣bu evde hastalanması bile istemiyorum o derece odama gelip uzanınca ise kızım diğer odada kalıyor ağlıyor falan bide gidip oturmasanda diyecekler niye bu odaya gelmiyorsun hiç bütün gün odamda bile kalıp dinlenemiyorum oturma odasındada kayınbabam var görümcem kaynanam uzanıyorlar onlar için sorun yok sonuçta birinin babası birinin eşi 😣😣ben ayaklarımı bile uzatamıyorum resmen 😣😣
Ah ah ah gamzem güzelim nediyecegimi hiç bilemiyorum bu yaşadıklarına 🥺🥺🥺🥺🥺 bende üzülüyorum bu senin yaşadıklarına birtanem

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah ah gamzem güzelim nediyecegimi hiç bilemiyorum bu yaşadıklarına 🥺🥺🥺🥺🥺 bende üzülüyorum bu senin yaşadıklarına birtanem
Eşim niye ayrı ev kabul etmiyor niye 😣görümceme görücü geldi 1 hafta önce falan vermediler kayananm dedi Kızımın evi ayrı olsun ayrı ev çok güzel dedi kızım kaynana ve kayınbabasına mı hizmet edecek ben kızımı onlar için mi büyüttüm dedi insan kocasıyla yemek yemek ister rahat eder 😡niye bana gelince demiyon öyle şeyler madem öyle ben niye sana bakıyom heeee 😡😡bide bunları benim yanımda söylüyordu utanmadan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım onların kendileri demeleri lazım git odana dinlen rahat et felan Allah iyi etsin hastaysan bakmaları lazım zaten kimse hemşire değil yapacakları bi nasılsın dinlen demek
Düşüncesizler işte 😔

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok geçmiş olsun

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Eşim niye ayrı ev kabul etmiyor niye 😣görümceme görücü geldi 1 hafta önce falan vermediler kayananm dedi Kızımın evi ayrı olsun ayrı ev çok güzel dedi kızım kaynana ve kayınbabasına mı hizmet edecek ben kızımı onlar için mi büyüttüm dedi insan kocasıyla yemek yemek ister rahat eder 😡niye bana gelince demiyon öyle şeyler madem öyle ben niye sana bakıyom heeee 😡😡bide bunları benim yanımda söylüyordu utanmadan

Düşüncesizler işte 😔
Utanmaz pislikler ya hangi yüzle söylüyor senin annen baban seni başkalarına hizmet et diye büyütmediler rezil insanlar bu kadar dünceli ya sen ne olarak görüyor bunlar cıldırcam

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Utanmaz pislikler ya hangi yüzle söylüyor senin annen baban seni başkalarına hizmet et diye büyütmediler rezil insanlar bu kadar dünceli ya sen ne olarak görüyor bunlar cıldırcam
Bir bilsem hülaym 😡😡madem öyle söylüyor benide ayrı eve çıkarsınlar

Canım çok geçmiş olsun
Çok teşekkür ediyorum canım benim ❤️

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Gamzem kendine gel bence artık birşeyler yap kendine çok yazık ediyorsun bu insnalarla hayat gecmez sen hayatin boyunca bunlara hizmet mi edeceksin sen gelinsin hizmetkar degilsin baksana eşinde ayrı eve asla çıkmıyor kendine yazık etme kuzum gecrekten çok üzülüyorum izinsiz bir yere gidemiyorsun hangi devirde yaşıyoruz ya gamze mantıklı düşün yazık günah ya sana ailem var senin sahipsiz değilsin al cocuklarini git nereye kadar cekecskin bunları sen ya git o kocan olacak adamı surundur gelme ayrı ev tutana kadar senin 2 tane evladın var onlar için kendin için bunu yapmalısın sen güçlüsün degerlisin kıymetlisin Herkeze hizmet ediyorsun o evde bunu kendine yapma ileride çok pişman olursun

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Her zaman böyledir zaten kendi kızlarına kıyamazlar el kızının vur beline kazmayı beddua etmek istemiyorum ama herkes yaşattığını yaşasın sen de gir odana al çocuğu yanına bişey derlerse ayakta duracak halim yok dersin Allah yardımcın olsun canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Düşüncesizler işte 😔
Gamze cim canım Rabbim yar ve yardımcın olsun 🙏anlayışsız insanlar demek ki. Senin yapacağın tartışmadan tatlı dille eşinle bu durumları konuşmak diğerleri anlamaz senin desteğin eşin olması lazım. Sen söyle ben hastayım size de bulaşmasın çocuğunu da ak yanına maske tak odanda kal. Sen şimdi hasta halinle hizmet ediyorsun ya onlar bak bu halle bile yapıyor derler sen el kızısın kimse acımaz sen kendini düşüneceksin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar