Hastayken bile dinlenemyorum😕😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Hastayken bile dinlenemyorum😕😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,033 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Hastayken bile dinlenemyorum😕😔
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Eşim niye ayrı ev kabul etmiyor niye 😣görümceme görücü geldi 1 hafta önce falan vermediler kayananm dedi Kızımın evi ayrı olsun ayrı ev çok güzel dedi kızım kaynana ve kayınbabasına mı hizmet edecek ben kızımı onlar için mi büyüttüm dedi insan kocasıyla yemek yemek ister rahat eder 😡niye bana gelince demiyon öyle şeyler madem öyle ben niye sana bakıyom heeee 😡😡bide bunları benim yanımda söylüyordu utanmadan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Düşüncesizler işte 😔
Sen laf etmeden dinledin mu cidden bunu. Ben niye size bakıyorum o zaman diyemedin mi . Sen biyle yapardan daha çok beklersin gamzem ayrı evi

Gamzem kendine gel bence artık birşeyler yap kendine çok yazık ediyorsun bu insnalarla hayat gecmez sen hayatin boyunca bunlara hizmet mi edeceksin sen gelinsin hizmetkar degilsin baksana eşinde ayrı eve asla çıkmıyor kendine yazık etme kuzum gecrekten çok üzülüyorum izinsiz bir yere gidemiyorsun hangi devirde yaşıyoruz ya gamze mantıklı düşün yazık günah ya sana ailem var senin sahipsiz değilsin al cocuklarini git nereye kadar cekecskin bunları sen ya git o kocan olacak adamı surundur gelme ayrı ev tutana kadar senin 2 tane evladın var onlar için kendin için bunu yapmalısın sen güçlüsün degerlisin kıymetlisin Herkeze hizmet ediyorsun o evde bunu kendine yapma ileride çok pişman olursun
Kocada koca olsa bari onu yaptığı kocaliğı bir şey Dicem de olmayacak.

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sen laf etmeden dinledin mu cidden bunu. Ben niye size bakıyorum o zaman diyemedin mi . Sen biyle yapardan daha çok beklersin gamzem ayrı evi

Kocada koca olsa bari onu yaptığı kocaliğı bir şey Dicem de olmayacak.
Katılıyorum Ayşem😡😡😡😡😡 birşey diyecemde olmayacak öyle kocayı napiyim böyle insanlar kocamı pislikler

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Valla bir söz var belki dinlemissindir senin yaptığın kocaliğı sokakta ki köpekte yapıyor diye aynı o hesap
👏👏👏👏👏👏 Evet Ayşem çok doğru gamze dusnmesi lazım artık bu adamla hayat mı geçer kendine yapar kimse birşey olmaz

Yani aile ortada o adamı da onlar yetiştirdi sonuçta sinir oldum 🤬
Asla çekmem asla düşünemiyorum 😡

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Eşim niye ayrı ev kabul etmiyor niye 😣görümceme görücü geldi 1 hafta önce falan vermediler kayananm dedi Kızımın evi ayrı olsun ayrı ev çok güzel dedi kızım kaynana ve kayınbabasına mı hizmet edecek ben kızımı onlar için mi büyüttüm dedi insan kocasıyla yemek yemek ister rahat eder 😡niye bana gelince demiyon öyle şeyler madem öyle ben niye sana bakıyom heeee 😡😡bide bunları benim yanımda söylüyordu utanmadan
Kendi kızlarının hizmet etmesini istemezler ama gelinin de bir annenin kızı olduğunu unuturlar.. En nefret ettiğim insan tipi. Allah ıslah etsin. Gelin diye illa kötü davrancaklar.. Of kötü kaynana çok kötü ya benim sıkıntım yok çok şükür ama annem çok çekti kaynamasından

Naziko

Kayıtlı Üye
rank

Düşüncesizler işte 😔
Serefsiz kaynanen varmis valla kiziye Hersey luks gelin hizmetci 🤨

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar