Sorum var Hava çok güzel eşim bana geldi napalim biliyormusun dedi dışarı cikicaz sandım gel büyük temizlik yapalım dedi, 🤣🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Hava çok güzel eşim bana geldi napalim biliyormusun dedi dışarı cikicaz sandım gel büyük temizlik yapalım dedi, 🤣🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,798 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hava çok güzel eşim bana geldi napalim biliyormusun dedi dışarı cikicaz sandım gel büyük temizlik yapalım dedi, 🤣🤣
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Naziko

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Yaaaa 😀😀 nari çok severim ama kesimi yemesi çok sıkıntı gecen bnm eşimde ben mutfaktayken oturmda cikilota yemiş aselin elinde vermiş Allah'ım oturma odasına bir girdim.ki.aselin her yeri batmış yeni sildigim koltugu görme birde açık renk her yeri çikolata almış eşim çocuktan beter valla 😀
Ay bu hikaye bana çok tanıdık geldi ama benim oğlum masadan ışık hızıyla çaldığı becel yağı salona götürüp açık renk koltuğum ve halım üzerinde nartürmort bir çalışma yapmıştı parkelerimde dahil tabi 😵😵😵

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ay ne güzel iştee kizz 😅😅 33 haftalık oldumm valla temizlik yapmam gerek ama yapamıyorum evimi resmen pok götürüyol yaa😅
Kız aslında benimkide yardım etmez ama noldu adama anlamadım bir anda temizlik yapasi geldi galiba şaşırdım veya yardım etmiyorsun diye çok söylendim belkide çenemden bıkmıştır 🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😃😃Allah bizimda okuzlara insaf versin da bizde duyalim😅🤣
Hahaha amin canimm aslında benimkide yardım etmez ama noldu anlamadım 🤣

Darısı bizim başımıza demetim,😁😁
Amin canisi🤣🤲

Amin canisi🤣🤲
Oh ne güzel kzuum benm kide asla bir elin ucundan tutmaz aksine daha da batırır ortalığı 😀
Kız benimkide anca dağıtır yardım etmez ama nedense temizlik yapacağı tutdu adamin🤣

Amin canisi🤣🤲
Oh ne güzel kzuum benm kide asla bir elin ucundan tutmaz aksine daha da batırır ortalığı 😀
Kız benimkide anca dağıtır yardım etmez ama nedense temizlik yapacağı tutdu adami
Kız hamileyken 36 haftalığa kadar herşeyi yaptım 36 dan sınra elektirk süpürgesini halının üstünde kaydıramıyorum diye bıraktım eşim diyoki bana bırak yapma niye yoruyorsun kendini iyi diyorsun ama ev ne olucak diyorum ne olabilir ki eve diyor tifo kolera falan olmadan atlattık çok şükür
Hahaha benimkide öyleydi ben yoruldum diyince kendini yorma sende yarın yaparsın otur dinlen derdi şuan noldu anlamadım hahahan🤣

Amin canisi🤣🤲
Kız benimkide anca dağıtır yardım etmez ama nedense temizlik yapacağı tutdu adami
Kız hamileyken 36 haftalığa kadar herşeyi yaptım 36 dan sınra elektirk süpürgesini halının üstünde kaydıramıyorum diye bıraktım eşim diyoki bana bırak yapma niye yoruyorsun kendini iyi diyorsun ama ev ne olucak diyorum ne olabilir ki eve diyor tifo kolera falan olmadan atlattık çok şükür
Hahaha benimkide öyleydi ben yoruldum diyince kendini yorma sende yarın yaparsın otur dinlen derdi şuan noldu anlamadım hahaha
🤣🤣 Yaptır yaptır canım benim evde batıyor ama eşimde çok çalışıyor yüzünü zor görüyorum anlayacağın ev batmış gidiyor
Yaptircam madem istedi kendi sucu🤣🤣🤣

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kız aslında benimkide yardım etmez ama noldu adama anlamadım bir anda temizlik yapasi geldi galiba şaşırdım veya yardım etmiyorsun diye çok söylendim belkide çenemden bıkmıştır 🤣🤣

Amin canisi🤣🤲

Amin canisi🤣🤲
Kız benimkide anca dağıtır yardım etmez ama nedense temizlik yapacağı tutdu adamin🤣

Amin canisi🤣🤲
Hahaha benimkide öyleydi ben yoruldum diyince kendini yorma sende yarın yaparsın otur dinlen derdi şuan noldu anlamadım hahahan🤣

Amin canisi🤣🤲
Hahaha benimkide öyleydi ben yoruldum diyince kendini yorma sende yarın yaparsın otur dinlen derdi şuan noldu anlamadım hahaha
Yaptircam madem istedi kendi sucu🤣🤣🤣
Çok amin bol amin😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar