Sorum var Hava çok güzel eşim bana geldi napalim biliyormusun dedi dışarı cikicaz sandım gel büyük temizlik yapalım dedi, 🤣🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Hava çok güzel eşim bana geldi napalim biliyormusun dedi dışarı cikicaz sandım gel büyük temizlik yapalım dedi, 🤣🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,839 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hava çok güzel eşim bana geldi napalim biliyormusun dedi dışarı cikicaz sandım gel büyük temizlik yapalım dedi, 🤣🤣
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Naziko

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bana birlikte temizlik yapalım demesini bırak ben çocuğa bakiyim sen işlerini hallet dese havalara uçarım 😂😂😂. WC ye girsem çocuğuda kucağına alıp kapının önünde bekliyorlar dakikada en az 6 kere ne zaman çıkacaksın diye soruyor😂😂😂
Yemin ederim aklımdan geçeni yazdın tam yazacaktım ki senin yazını okudum,😂😂 hepsi aynı demekki ya çocuklarla biraz ilgilense beni hiç dışarı cikarmasa da olur yani

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Bana birlikte temizlik yapalım demesini bırak ben çocuğa bakiyim sen işlerini hallet dese havalara uçarım 😂😂😂. WC ye girsem çocuğuda kucağına alıp kapının önünde bekliyorlar dakikada en az 6 kere ne zaman çıkacaksın diye soruyor😂😂😂
Benimkide demez normalde ilk kez dedi şaşırdım 🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bencede bizde nerdee😇
🥰❤️

Tüm sayfalar yüklendi.