Sorum var Hava çok güzel eşim bana geldi napalim biliyormusun dedi dışarı cikicaz sandım gel büyük temizlik yapalım dedi, 🤣🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Hava çok güzel eşim bana geldi napalim biliyormusun dedi dışarı cikicaz sandım gel büyük temizlik yapalım dedi, 🤣🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,832 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hava çok güzel eşim bana geldi napalim biliyormusun dedi dışarı cikicaz sandım gel büyük temizlik yapalım dedi, 🤣🤣
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Naziko

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hahaha ne güzel işte yardım ediyor canım. Allah razı olsun ben eşime ne zaman yardım et desem eder en büyük yardımı da kayrayı tutaraka yapar yeri gelir 😍😍
Benim eşimde kızıma bakarsa evde yemek iş güç cabuk yapilir oğlum kendini avutuyor zaten eşimde zevkle bakıyor azraya bide güzel bakıyor valla 🤣🤣🙈

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Hahaha ne güzel işte yardım ediyor canım. Allah razı olsun ben eşime ne zaman yardım et desem eder en büyük yardımı da kayrayı tutaraka yapar yeri gelir 😍😍
Benimki ilk defa bu kadar yardım etdi🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Demetim temizliği bitirdiniz mi😁
Şükür bıtdi bende bitdim biraz büyük temizlik yaptık yarınde başka odalar 🥱hamilelik fln derken bayadır yapmamıştım büyük temizlik bugünde teklif. Gelince hoşuma gitdi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim eşimde kızıma bakarsa evde yemek iş güç cabuk yapilir oğlum kendini avutuyor zaten eşimde zevkle bakıyor azraya bide güzel bakıyor valla 🤣🤣🙈
Ne güzel işte kız 😂😂😍

Şükür bıtdi bende bitdim biraz büyük temizlik yaptık yarınde başka odalar 🥱hamilelik fln derken bayadır yapmamıştım büyük temizlik bugünde teklif. Gelince hoşuma gitdi
Ne güzel kuzum

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ay bu hikaye bana çok tanıdık geldi ama benim oğlum masadan ışık hızıyla çaldığı becel yağı salona götürüp açık renk koltuğum ve halım üzerinde nartürmort bir çalışma yapmıştı parkelerimde dahil tabi 😵😵😵
Evde resmen iki tane çocuk var 😀 rabbim 3 cuyu bu evde ki iki çocuk büyüdükten sonra nasip etsin yoksa kafayı yerim 😀😀😀

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Oh ne güzel kız temiz en kokusu geldi mis gibi 🤭🤭

Tüm sayfalar yüklendi.