Sorum var Hava çok güzel eşim bana geldi napalim biliyormusun dedi dışarı cikicaz sandım gel büyük temizlik yapalım dedi, 🤣🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Hava çok güzel eşim bana geldi napalim biliyormusun dedi dışarı cikicaz sandım gel büyük temizlik yapalım dedi, 🤣🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,795 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hava çok güzel eşim bana geldi napalim biliyormusun dedi dışarı cikicaz sandım gel büyük temizlik yapalım dedi, 🤣🤣
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Naziko

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Temizlik demeyin 😐 benim evimin de buyuk bir temizlige ihtiyaci var ama sallanmadan uyumayan cocugum yuzunden yemek yapmayi gectim yemeye bile vakit bulamiyorum. Birazcik aglayinca esimin de biz bu cocuga bakmayi beceremiyoruz yakinmalari da beni benden aliyor. En son ev evlikten cikinca esim birkac yeri toparlamis ama buyuk temizlik sart. Ben de esimden sana gelen teklifi bekliyorum 😍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Temizlik demeyin 😐 benim evimin de buyuk bir temizlige ihtiyaci var ama sallanmadan uyumayan cocugum yuzunden yemek yapmayi gectim yemeye bile vakit bulamiyorum. Birazcik aglayinca esimin de biz bu cocuga bakmayi beceremiyoruz yakinmalari da beni benden aliyor. En son ev evlikten cikinca esim birkac yeri toparlamis ama buyuk temizlik sart. Ben de esimden sana gelen teklifi bekliyorum 😍
Hadi darısı senin başına onzamam kuzum benim evimde aynı vallahi 😒

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Hahaha benimde 2 yasindaki oğlum yaramaz yaramazliga basladmi 5 haftalık oğlumda ağlamaya basladimi benim kocamda biz çocuk bakmayi beceremiyoruz diyor😂😂cano benimde evin büyük temizliğe ihtiyacı var ilk. Defa teklif gelmişken kaçırmıyim bu fırsatı dedim😂

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Hahaha benimde 2 yasindaki oğlum yaramaz yaramazliga basladmi 5 haftalık oğlumda ağlamaya basladimi benim kocamda biz çocuk bakmayi beceremiyoruz diyor😂😂cano benimde evin büyük temizliğe ihtiyacı var ilk. Defa teklif gelmişken kaçırmıyim bu fırsatı dedim😂
Bence de kacirma 😀 bu firsat bir daha insanin ayağına gelmez 😁 size kolay gelsin 🤩 darisi benim başıma 🤔

Tüm sayfalar yüklendi.