Hayırlısı olsun inşaAllah...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Esrabjk tarafından oluşturulan Hayırlısı olsun inşaAllah... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,678 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hayırlısı olsun inşaAllah...
Konbuyu başlatan Esrabjk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan eymen💕ömerasaf 💕annesi

Esrabjk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sabahta yazmıştım şiddetli kasık ağrısı ve kanamam var diye hatta WC de parça düşürdüm meğer bebeğimmiş dr gittim düşürmüşsün zaten dedi istersen kürtajla içini temizleriz istersen kendi de düşer sana bırakıyorum dedi ben de doğal kendi haline bıraktım maalesef 🙏 siz bu durumda neler yaptınız bundan sonraki süreç nasıl ne gibi testler yaptınız

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sabahta yazmıştım şiddetli kasık ağrısı ve kanamam var diye hatta WC de parça düşürdüm meğer bebeğimmiş dr gittim düşürmüşsün zaten dedi istersen kürtajla içini temizleriz istersen kendi de düşer sana bırakıyorum dedi ben de doğal kendi haline bıraktım maalesef 🙏 siz bu durumda neler yaptınız bundan sonraki süreç nasıl ne gibi testler yaptınız
Çok üzüldüm canm geçmiş olsun 🙏

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım bebek belli miydi düştüğünde

Esrabjk

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım aslında farkedemedim çünkü kan pıhtısı şeklindeydi WC ye düştüğü için de inceleyemedim 😰

Tüm sayfalar yüklendi.