Her şeyi yere atmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Her şeyi yere atmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 617 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Her şeyi yere atmak
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aslında seni ilk dinlemeye başladı an yani 6 ayından sonra seni çok rahat anlıyor kavrıyor . Ama işlerine gelmiyor geçen Kayra ona bir şey diyorum resmen yanımdan yürüyüp geçti sanki duvara konuşuyor gibi hissettim kendimi 😂😂bazen o kadar umursamaz oluyor ki sanki benimle alakası yok gibi
Bazen hani çorabın nerede getir diyorum gidiyor getiriyor bazen de Gökçe Gökçe bağırıyorum yanında dürtüklüyorum umurunda değil.Demin bi uyandı mesela ille dış kapıya gitti sokağa gitmek istedi şimdi çıkılmaz uyku zamanı gece dedim bir süre tutturdu dediğimi anlıyor mu merak ediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle valla ama bence ağaç yaşken eyilir büyüdükçe hiç anlamazlar bu defa
Ergenlikte bizden kötüsü olmayacak zaten ne yaparsak yapalım hepimiz geçtik o yollardan o zamana kadar dinlettik dinlettik

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bazen hani çorabın nerede getir diyorum gidiyor getiriyor bazen de Gökçe Gökçe bağırıyorum yanında dürtüklüyorum umurunda değil.Demin bi uyandı mesela ille dış kapıya gitti sokağa gitmek istedi şimdi çıkılmaz uyku zamanı gece dedim bir süre tutturdu dediğimi anlıyor mu merak ediyorum

Ergenlikte bizden kötüsü olmayacak zaten ne yaparsak yapalım hepimiz geçtik o yollardan o zamana kadar dinlettik dinlettik
Anlıyor canım emin ol . Zaten inatlaşıp ağlaması, bir şeyi yapma deyince yani hayır dedikçe inadına yapması 🤦🏻‍♀️. Hepsi ondan

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Sorma kuzum oturamiyor poposuyla nerelere giriyor bir bilsen🥴
IMG_0149.jpeg

Benimkinin bugün girdiği yere bak 😂 Yanında olmasam evin içinde bir saat aratacak kendini 😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Anlıyor canım emin ol . Zaten inatlaşıp ağlaması, bir şeyi yapma deyince yani hayır dedikçe inadına yapması 🤦🏻‍♀️. Hepsi ondan
Bazen de boş boş bakıyor işine mi gelmiyor bilmem parka gittiğimizde yaşıtı olanlara bakıp kalıyor peşlerinden gidip dik dik bakıp kitleniyor Gökçe diyorum gel diyorum bırak biz gezelim diyorum hiç duymuyor öylece olduğu yerde duruyor

Canım sen yapma deme belki inatlasiyor seninle görmezden gel bak nasıl pes ediyor büyüme atağı diye düşündüm ama o 18 aylikken.basliyor
Vall doğar doğmaz oyuncak ettiler bunlar bizi 😅

Tüm sayfalar yüklendi.