Her şeyi yere atmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Her şeyi yere atmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 619 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Her şeyi yere atmak
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar benim kız her şeyi yere atıyor sakince hayır diyorum ama gülüyor sonra daha fazla yapıyor.Kendi haline bıraktım mı mutfağın yerlerden bi saat yemek topluyorum o da olmuyor.Ben verirsem yemeği katıla katıla ağlayıp kaşığa vuruyor bu sefer hiçten yemiyor.Bu geçici bir süreç mi bir şey yapmam gerekiyor mu?
Canım bizim kız da öyle mesela yemek döktügü zaman babası da ben de onu tek tek topluyoruz kendisine de iyilikle toplamasını söylüyoruz topluyor bizimle bazen net ses tonuyla kendisine toplamasını söylüyorum topluyor tek tek bidaha dagıtırsa kendi toplayacagı için dagıtmıyor bazen de eşyaları yere fırlatıyor bakıyorum şöyle ben toplayınca tekrar tekrar atıyor ama kendisine toplattırınca atmıyor sana fikir olabilir şimdiden işi ögr eriyorum ben mesela softayı kurarken sofra bezini küçük küçük katlayıp kızıma veriyorum babaya götürür sersin diyorum sevinerek götürüyor oyun gibi tek tek kaşık veriyorum götürüyor . Önceden çöp kutusunun yerini gösterip bişeyler attık şimdi eline bir kagıt parçası veriyorum çöpe at diyorum atıyor mesela mandalinayı soyar kabuğunu yere atmaz kabın içine koyar tabi bunları ben tek başıma yaptıramazdım evde babanın çocugun eğitimi için büyük katkısı var gerçekten babasından gördügü şeyleri daha çabuk kapıyor çocuk 😘🥰

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Canım bizim kız da öyle mesela yemek döktügü zaman babası da ben de onu tek tek topluyoruz kendisine de iyilikle toplamasını söylüyoruz topluyor bizimle bazen net ses tonuyla kendisine toplamasını söylüyorum topluyor tek tek bidaha dagıtırsa kendi toplayacagı için dagıtmıyor bazen de eşyaları yere fırlatıyor bakıyorum şöyle ben toplayınca tekrar tekrar atıyor ama kendisine toplattırınca atmıyor sana fikir olabilir şimdiden işi ögr eriyorum ben mesela softayı kurarken sofra bezini küçük küçük katlayıp kızıma veriyorum babaya götürür sersin diyorum sevinerek götürüyor oyun gibi tek tek kaşık veriyorum götürüyor . Önceden çöp kutusunun yerini gösterip bişeyler attık şimdi eline bir kagıt parçası veriyorum çöpe at diyorum atıyor mesela mandalinayı soyar kabuğunu yere atmaz kabın içine koyar tabi bunları ben tek başıma yaptıramazdım evde babanın çocugun eğitimi için büyük katkısı var gerçekten babasından gördügü şeyleri daha çabuk kapıyor çocuk 😘🥰
Benim eşim 3 vardiyalı izinsiz çalışıyor pek göremiyor babasını ben yaptırmaya çalışıyorum ama tam anlayamıyor bazen boş boş bakıyor 14 aylık oldu bugün zamanla öğrenir belki seninki ne kadarlıktı

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk çocuğumda böyle yapıyordum ama bu daha çok küçük canım benimkide 15aylik henüz erken daha anlamıyorlar 18ayda ancak anlar bence

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Bazen hani çorabın nerede getir diyorum gidiyor getiriyor bazen de Gökçe Gökçe bağırıyorum yanında dürtüklüyorum umurunda değil.Demin bi uyandı mesela ille dış kapıya gitti sokağa gitmek istedi şimdi çıkılmaz uyku zamanı gece dedim bir süre tutturdu dediğimi anlıyor mu merak ediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ergenlikte bizden kötüsü olmayacak zaten ne yaparsak yapalım hepimiz geçtik o yollardan o zamana kadar dinlettik dinlettik
Hiç ergenliği deme zaten şimdiden başedemiyoruz😃

Tüm sayfalar yüklendi.