Sorum var Herşey çok pahalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şüküfe tarafından oluşturulan Herşey çok pahalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 989 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Herşey çok pahalı
Konbuyu başlatan Şüküfe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gule30

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 12 haftalık hamileyim. Alınması gereken şeyleri araştırıyorum herşey öok pahalı. Sizin uzuca aldığınız neler var ve nereden aldınız
cinsiyetine gore ve kışin dogacagi icin ona göre bak derim yazlik alipta pişman olma ve cokta kücuk alma derim ben bebekler cok cabuk buyuyolar 3 6 aylik alsan tam ideal oluyo cocuklara ve hepsini 3 6 ay alma bikactanede 6 aydan sonra icin..
kucuk alirsan cok pişman olursun ben hepsini kucuk aldim 2 ay bile giymedi hepsini komşumuza verdim ve benimki civilin maliydi kaliteli guzslde simdi diyorum keşke 2 ay daha buyuk aldaydimda 2 kere daha fazla giyseydi işte

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 12 haftalık hamileyim. Alınması gereken şeyleri araştırıyorum herşey öok pahalı. Sizin uzuca aldığınız neler var ve nereden aldınız
Canm valla çok pahalı doğru . Benm ilk bebeğim ve sıfır yatak alamadım bugün 350 TL ye park beşik aldım letgodan çok temiz ürün almış oldum sıfıra benziyor. Eşimle çok mutlu olduk aradan çıktı yatağı. Doğuma 3 ay var bizim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kıyafetlerini ve lazimlik ne varsa da sürekli sitelerde indirim bekleyip aldım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canm valla çok pahalı doğru . Benm ilk bebeğim ve sıfır yatak alamadım bugün 350 TL ye park beşik aldım letgodan çok temiz ürün almış oldum sıfıra benziyor. Eşimle çok mutlu olduk aradan çıktı yatağı. Doğuma 3 ay var bizim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kıyafetlerini ve lazimlik ne varsa da sürekli sitelerde indirim bekleyip aldım
Güle güle kullanın canım sağlıkla sıhatle

Tüm sayfalar yüklendi.