Hertelden😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Zeynep23 tarafından oluşturulan Hertelden😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,811 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Hertelden😂😂
Konbuyu başlatan Zeynep23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bende bayadir bundan bakıyorum canım geçen yıl İstanbul da gördüm çok eşyam vardı uçakla döndüm o yüzden alamadım gözüm kalmıştı valla benim yemek takımında var üç tane büyük ama ben beğenmiyorum çok büyük ya orta boy istiyorum mezeler için 🥰bizim burdada yok öyle satan yerler zaten küçük yer
Anladım canım dediğin gibi bazılari çok büyük masada güzel durmuyor❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

@Zeynep23 Kusura bakma canım postunla alakalı olmayan şeyler konuştuk 🥰 hakkını helal et lütfen ❤️😘
Aaa neden konuştunuz. Niye konuştunuz. Heç olur mu böyle😂😂😂❤️❤️

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Kızlar alakasız bir konuyla geldim 😂 resimde gördüğünüz sunum tabaklarını çok beğeniyorum 😍 ama çeşitli sitelerden baktım alanların yorumlarında hep boyutu küçük vs. gibi yorumlar var güvenip alamadım. Bulunduğum ilde de istediğim ebatta doğru düzgün yok. Ya deve gibi yada çok küçük 😂misafir için düşünüyorum. Sizin aldığınız memnun kaldığınız bir site var mı?? Cvplar için şimdiden teşekkür ederim canlar 🥰❤️❤️
Trendyoldan bak cnm vardır

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ya Gerçekten mi hiç görmedim

Orada nasıl güzel resimler çekinilir
Evet bir yakınım orda polis onlar demin paylaştılar 💞😍 tarlası görsen ne güzel 😍

Tabi canim görüntüsü süper 🥰
Ya demin tanıdıklarım var Muş'ta onlar paylaşmıştı oraya gitmişler ne güzel çok güzel bayağı güzel 💞💞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar