Heyecanlıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Baklavanın annesi tarafından oluşturulan Heyecanlıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 934 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Heyecanlıyım
Konbuyu başlatan Baklavanın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kötü düşünüp kötüyü çağırma iyi düşün ki iyilikler bulsun seni. Boşuna strese girme Rabbim ne derse o olur ilki sıkıntı oldu diye ikinci gebeliğinde sıkıntılı olacak diye bişey yok

Baklavanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Korkup en güzel günlerini kendine zehir etme canim bunu tecrübe etmiş biri olarak söylüyorum iki düşüğün ardından bu hamileliğim hep korkuyla geçti ilerde ilk günleri bile özlüyor insan dualarımız seninle güzel haberlerini bekliyoruz🥰

Kötü düşünüp kötüyü çağırma iyi düşün ki iyilikler bulsun seni. Boşuna strese girme Rabbim ne derse o olur ilki sıkıntı oldu diye ikinci gebeliğinde sıkıntılı olacak diye bişey yok
Haklisin kuzumda insan ister istemez endiseleniyor

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şuan 6+4 deyim kizlar ayın 15 de 7 haftalik oluyorum kalbini duyucaz bebeği görücez nasip olursa tedirginligim su yönde ben geçen sene kasımda bir düşük yapmıştım bebek gelişmemişti çok psikolojimiz bozulmuştu bu kadar hızlıca toparlanmam esimin sayeside oldu sonra allah tekrar nasip etti bolca dua edermisiniz bana biraz korkuyorum
Fıstıklı baklavayı göreceksiniz annesi

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
K
Şuan 6+4 deyim kizlar ayın 15 de 7 haftalik oluyorum kalbini duyucaz bebeği görücez nasip olursa tedirginligim su yönde ben geçen sene kasımda bir düşük yapmıştım bebek gelişmemişti çok psikolojimiz bozulmuştu bu kadar hızlıca toparlanmam esimin sayeside oldu sonra allah tekrar nasip etti bolca dua edermisiniz bana biraz korkuyorum
Korkma cnm insalalh bu bebegini sağlıkla kucağına alırsın 😍 dualarımız seninle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar