Hissettiğinizden farklı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Hissettiğinizden farklı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,345 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hissettiğinizden farklı
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gaye Güven özdağ

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
İnşAllah canım günler zor geçiyor meraktan 🥰😍😍
Nurum az kaldı randevu aldınmı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba kizlar sohbet zamanı 🤗 aranızda hissettiğiniz cinsiyetten tersi çıkan bebisleriniz var mı yoksa anneler ne hissederse o mu çıkar 😂 tabiki öncesi sağlıklı mutlu huzurlu bebislerin olması Rabbim olan olmayanlara da sağlıklı bebekler nasip etsin 🤲🏻
Cnm benim içimden hep kız geçiyordu hep diyordum kuzum olacak doktor 13 haftalık erkek dedi hep gidince hocam iyi bak belki yanlıştır diyordum doktor gülüyordu şimdi 19 +1 günlük saglıklı olsunlar yeter bizler için

Merhaba kizlar sohbet zamanı 🤗 aranızda hissettiğiniz cinsiyetten tersi çıkan bebisleriniz var mı yoksa anneler ne hissederse o mu çıkar 😂 tabiki öncesi sağlıklı mutlu huzurlu bebislerin olması Rabbim olan olmayanlara da sağlıklı bebekler nasip etsin 🤲🏻
Cnm benim içimden hep kız geçiyordu hep diyordum kuzum olacak doktor 13 haftalık erkek dedi hep gidince hocam iyi bak belki yanlıştır diyordum doktor gülüyordu şimdi 19 +1 günlük saglıklı olsunlar yeter bizler için

Son düzenleme:

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ben buna baştan beri kız diyordum canım kesin gözüyle bakıyordum cinsiyeti öğrenince hayal kırıklığı olmuştu. Tabiki öncelik sağlıklı olmaları ama o duygu farklı işte elinde olmuyor insanın. Annelerin her hissettiği doğru çıkmıyor yani 😂😂

Öğrenmedin mi daha canım sen ☺️
Yok canım ya en son gittiğimde gaz oluşmuş net göremedi kıza benziyor ama onada kesin diyemem dedi 16 haftayı bekliyoruz 🤭😅😅

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Nurum az kaldı randevu aldınmı

Yok canım almadım
Ben kız bekledim ilk doktroum erkeğe benziyor dedi sonrası hep erkek dedi hayırlı ve sağlıklı olsunlarda kız erkek farketmiyor ama iki evladımda da kız bekliyordum
Öyle tabi canım önce sağlık hayırlı evlat olmaları insanın içine doğar ya bazen öyle ilkinde hissetmiştim ikinciden emin değilim ama 😊

Az kaldı cnm sayılı günler
Hayırlısı ile canım 🤲🤍🤍

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım almadım
Öyle tabi canım önce sağlık hayırlı evlat olmaları insanın içine doğar ya bazen öyle ilkinde hissetmiştim ikinciden emin değilim ama 😊

Hayırlısı ile canım 🤲🤍🤍
Nurum ben eylül 2 aldım sonra iptal yaptım Nur 3lü tarama istemiyorum ben eşimde hepsini yapalım diyor Sibel arada ksldım

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Benim iki çocuğum var ikiside çıkmıştı şimdi üçüncüye hamileyim kız hissediyorum bakalım

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
İlki eşim kiz dedi hep kiz oldu ikincisi ben erkek dedm o yine kiz dedi kiz oldu Allah'ın işi nolcagi blli olmyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar