Hissettiğinizden farklı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Hissettiğinizden farklı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,344 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hissettiğinizden farklı
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gaye Güven özdağ

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıklı olsunda ilk çocuğumda direk rüyamda gormustum hemnde demişti doktor 14 te bu gebelikte benzer his yasamisiz
Aynen canım önce erkek hissettim Dr erkeğe benziyor dedi sonra eşim kız çocuğu gönlümden geçen ama sağlıklı olsun demişti bir sonraki kontrolde Dr kıza benziyor dedi bende sorana birşey hissetmiyorum diyorum sağlıkla gelsinlerde🥰🤲

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar sohbet zamanı 🤗 aranızda hissettiğiniz cinsiyetten tersi çıkan bebisleriniz var mı yoksa anneler ne hissederse o mu çıkar 😂 tabiki öncesi sağlıklı mutlu huzurlu bebislerin olması Rabbim olan olmayanlara da sağlıklı bebekler nasip etsin 🤲🏻
Ben rüyamda erkek gördüm ama içimden HEP kızmış GIBI geliyordu fakat rüyamdaki doğru çıktı.

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım önce erkek hissettim Dr erkeğe benziyor dedi sonra eşim kız çocuğu gönlümden geçen ama sağlıklı olsun demişti bir sonraki kontrolde Dr kıza benziyor dedi bende sorana birşey hissetmiyorum diyorum sağlıkla gelsinlerde🥰🤲
☺️☺️☺️ Olsun az kaldı öğrenirsin 16 da kesinleşiyor sağlıklı huzurlu akıllı bebiş olsunlar da 🤲🏻

25dt

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar sohbet zamanı 🤗 aranızda hissettiğiniz cinsiyetten tersi çıkan bebisleriniz var mı yoksa anneler ne hissederse o mu çıkar 😂 tabiki öncesi sağlıklı mutlu huzurlu bebislerin olması Rabbim olan olmayanlara da sağlıklı bebekler nasip etsin 🤲🏻
Benim canım çocukluktan beri hep kiz dedim ama 2 oglum var şimdi 3 cu oglum geliyor

mervetarik

Kayıtlı Üye
rank
Ben hep erkek hissettim erkek ya da kız isteme gibi bir durum değildi ilk çocuğum ama oğlum olucak gibi hissettim 28 haftalık kız bebege hamileyim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben buna baştan beri kız diyordum canım kesin gözüyle bakıyordum cinsiyeti öğrenince hayal kırıklığı olmuştu. Tabiki öncelik sağlıklı olmaları ama o duygu farklı işte elinde olmuyor insanın. Annelerin her hissettiği doğru çıkmıyor yani 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşAllah canım günler zor geçiyor meraktan 🥰😍😍
Öğrenmedin mi daha canım sen ☺️

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Ben kız bekledim ilk doktroum erkeğe benziyor dedi sonrası hep erkek dedi hayırlı ve sağlıklı olsunlarda kız erkek farketmiyor ama iki evladımda da kız bekliyordum

E

Esmacakmakk

Guest
Rüyamda en başından beri kız gördüm ben de hep. Ama hep kıyafet bakarken erkek kıyafetlerine yönelirdim istemsiz o yüzden erkek mi olacak acaba diyordum ama kızmış 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar