Hissettiğinizden farklı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Hissettiğinizden farklı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,338 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hissettiğinizden farklı
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gaye Güven özdağ

Gaye Güven özdağ

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar sohbet zamanı 🤗 aranızda hissettiğiniz cinsiyetten tersi çıkan bebisleriniz var mı yoksa anneler ne hissederse o mu çıkar 😂 tabiki öncesi sağlıklı mutlu huzurlu bebislerin olması Rabbim olan olmayanlara da sağlıklı bebekler nasip etsin 🤲🏻
Ben hep rüyamda erkek bebek görüyordum eşim de hep kızım olucak kızım olucak benim diyordu ve sonuç kız 😁

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Ben hep rüyamda erkek bebek görüyordum eşim de hep kızım olucak kızım olucak benim diyordu ve sonuç kız 😁
Bende rüyamda hep kız gördüm çok güzeldi sürekli gördüm ilki oğlan bu ikinci gebeliğim kız görüyordum ama oğlan olacak gibi geliyordu his baska birşey istek değil kız isteği fazla ama bı turlu kızım olacak diye konduramadim ama şuan kızım olacak inşallah ,☺️ sağlıkla gelsinler

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bende tek kızım 3 erkek kardeşim var ilk çocugumda erkek dedim 2inci kız olur doktor erkek dedi saglıklı olsun kız erkek fark etmez cnm 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar