Hoşçakalın kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Hoşçakalın kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,860 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Hoşçakalın kızlar
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl yani ev üstü mü demek istedin canım yok evim ayri çok şükür
Canım evin ayrıysa niye kafana takıyorsun Allah a şükret ki ev içinde değilsin düşünsene hep onların yüzünü görmek zorunda olurdun beterin beteri var sıkma tatlı canını bebeğin için modunu yüksek tut mutlu ol pozitif ol bebeğin kasar kendisini stres yaparsan 🌷

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım evin ayrıysa niye kafana takıyorsun Allah a şükret ki ev içinde değilsin düşünsene hep onların yüzünü görmek zorunda olurdun beterin beteri var sıkma tatlı canını bebeğin için modunu yüksek tut mutlu ol pozitif ol bebeğin kasar kendisini stres yaparsan 🌷
Evet şükür ayrıyız yaa
O gece asla unutmam beni sabaha kadar hıçkıra hıçkıra ağlattılar kalbimin acıdıgini hissettim o gün ilk kez Allah' onları bildiği gibi yapsın inşallah

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Evet şükür ayrıyız yaa
O gece asla unutmam beni sabaha kadar hıçkıra hıçkıra ağlattılar kalbimin acıdıgini hissettim o gün ilk kez Allah' onları bildiği gibi yapsın inşallah
Canı yanan sabretsin canı yakan da yanacagi günü beklesin diye buyuruyor peygamber efendimiz sav bak ben ailemle görüşmüyorum annem dünya malının hırsı bürümüş gözlerini en son çok kırdı beni evinden çıktım kalbi kırık kızımı alıp evime gittim anlayacağın bir güzel Allah ım var bide sevgili eşim.Kaynanam kadir gecesi sataşti bana ağlattı beni başım çatladı sabaha kadar ama ben yine de eşimden güç aldım ayağa kalktim kızımı eşimi düşündüm ikisinin de bana ihtiyacı var yani uzun lafın kısası eşin arkandaysa herşeye herkese gül geç hayat mutluluğu bırakıp mutsuz olmaya değmeyecek kadar kısa 🍀

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canı yanan sabretsin canı yakan da yanacagi günü beklesin diye buyuruyor peygamber efendimiz sav bak ben ailemle görüşmüyorum annem dünya malının hırsı bürümüş gözlerini en son çok kırdı beni evinden çıktım kalbi kırık kızımı alıp evime gittim anlayacağın bir güzel Allah ım var bide sevgili eşim.Kaynanam kadir gecesi sataşti bana ağlattı beni başım çatladı sabaha kadar ama ben yine de eşimden güç aldım ayağa kalktim kızımı eşimi düşündüm ikisinin de bana ihtiyacı var yani uzun lafın kısası eşin arkandaysa herşeye herkese gül geç hayat mutluluğu bırakıp mutsuz olmaya değmeyecek kadar kısa 🍀
Aynen öyle canım benim çok doğru söylüyorsun

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aynen ablam benim seviliyorsun 😘😘😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yyaaaaa okurken ağlattın beni sen ne kadar güzel kalpli bir insansin çok ama çoooooook teşekkür ederim siz iyiki iyiki varsınız 🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰
Sende canjm benim ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar