Hoşçakalın kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Hoşçakalın kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,868 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Hoşçakalın kızlar
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten öyleyim ben evlatlarım için yaşıyorum resmen
Anne olunca öyle oluyor galiba ben de öyle düşünüyorum gecem gündüzüm yemeğim çayım hep kızıma bağlı bazen yarı tok bazen susuz bazen duş almaya hasret herşeye rağmen o kadar güzel ki onlar bizlerden birer parça 🤲😃❤️

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Anne olunca öyle oluyor galiba ben de öyle düşünüyorum gecem gündüzüm yemeğim çayım hep kızıma bağlı bazen yarı tok bazen susuz bazen duş almaya hasret herşeye rağmen o kadar güzel ki onlar bizlerden birer parça 🤲😃❤️
Ay aynı ben. Ya mesela bu oruçta hem oruç tuttum hem duvar sildim temizlik yaptım bir yandan çocuklar küçük onlarla ilgilendim çok Zor bu kadınların işi

rank

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Evet abla gerçekten çok iyi hissediyorum buraya yazınca biraz rahatlıyor içim en azından gerçekten çünkü çevremde güveneceğim insan kalmadı
Üzülme cnm canın hep sıkıldığında bı post ac sohbet edelim🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aminnn birde bekarlar onlarda yarın elin evine gidip görecekler Allah'a havale ettim
Aynen cnm benimde 2 tane evli daha ben gelmeden onlar evlendiler ama diğer görümcem bekar iyi ama bazen kafası güzel oluyor çekinmez bir dereceye geliyor üniversite mezunu atanmayı bekliyor

rank

Aynen cnm benimde 2 tane evli daha ben gelmeden onlar evlendiler ama diğer görümcem bekar iyi ama bazen kafası güzel oluyor çekinmez bir dereceye geliyor üniversite mezunu atanmayı bekliyor
Olur valla sizin sohbetlerimize gerçekten doyum olmuyor valla ☺️♥️♥️♥️

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank

Atanmayi bekleyenlerin psikolojisi iyi olmuyor zaten takma yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar