Sorum var Hulya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Didem ikra tarafından oluşturulan Hulya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,292 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hulya
Konbuyu başlatan Didem ikra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🌺 Allah'ım senin evladinida sana eşine bağışlasın uzun sağlıklı ömrü olsun 🤲🏻
Oy Allah razı olsun canım benim cümlemizin evladını inşaAllah 🤲🏻😘😘 siz iyi olun da gerisi önemli değil güzel şeyler olacak de sürekli öyle düşün ki güzel olsun o da hissediyor senin hissettiklerini ona güzel düşünceler hissettir inşaAllah iyi olacak yakın zaman da kollarında olacak

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Oy Allah razı olsun canım benim cümlemizin evladını inşaAllah 🤲🏻😘😘 siz iyi olun da gerisi önemli değil güzel şeyler olacak de sürekli öyle düşün ki güzel olsun o da hissediyor senin hissettiklerini ona güzel düşünceler hissettir inşaAllah iyi olacak yakın zaman da kollarında olacak
Amin kuzum benim amin inşallah ❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah amin canım benim sen nasılsın
C

Çok şükür canım iyi olmana sevindim. Bebeğinde git gide iyiye gidiyor maşallah.

Çok şükür inşallah tez zamanda bebeyin iyleşir sağ salim kucağına alırsın
Allah razı olsun kuuzm amin inşallah 🤲🏻

Allah'ın izniyle bugünler gececek minik umut kollarinda olacak🤲biraz daha sabır canim
Amin canım amin inşallah kuzum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Allah razı olsun canım 🤲🏻🤲🏻

Aşkım bugün biraz iyiydi çok şükür doktor burundan veriyoruz dedi eğer nefes alamazsa ağızdan tekrar entube ederiz dedi inşallah herşey daha güzel olur
Insallah kuzum şükür bugünde gidicekmisin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Asenam yarın gidicem pazartesi çarşamba cuma günleri sut için aradım gece çok yorulmuş nefes alamkdan tekrar entube etmişler🥺🤲🤲
Oy kurban olurum ona kuzum hiç endişe etme annesi saatlerce burundan aldığı için yprulmuştur. Bardağın dolu tarafından bak o kadar saat entübe edilmedsn aralıklarla kendisi nefes aldı ya buna şüküt insaallah bu süre uzaya uzaya tamamen bitecek 🤲🏻

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Oy kurban olurum ona kuzum hiç endişe etme annesi saatlerce burundan aldığı için yprulmuştur. Bardağın dolu tarafından bak o kadar saat entübe edilmedsn aralıklarla kendisi nefes aldı ya buna şüküt insaallah bu süre uzaya uzaya tamamen bitecek 🤲🏻
Ayşem inşallah kuzum inşallah 🤲🏻♥️♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar