Sorum var Hulya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Didem ikra tarafından oluşturulan Hulya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,283 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hulya
Konbuyu başlatan Didem ikra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Anlayabiliyorum kuzum seni ama demek ki biraz daha zamanı var güçlü bir bebek o emin ol kazanacak bu savaşı Allah'ımın izniyle
İnşallah birtanem inşallah bazen diyorum kendine gel sonra kendimi tutamıyorum ağlıyorum asenam çok zor benimde sınavım imtihanim bu 🤲🤲😪

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İnşallah birtanem inşallah bazen diyorum kendine gel sonra kendimi tutamıyorum ağlıyorum asenam çok zor benimde sınavım imtihanim bu 🤲🤲😪
Ağlamak Yok senin şu an ağladığını üzgün olduğunu her şeye emin ol Umut hissediyor Sen mutlu olursan o da orada iyi olacak daha çabuk oradan çıkacak güçlü olursan senden güç alacak daha çabuk oradan kurtulacak epimizin İmtihanı sınavı gerçekten zor ama Allah'ım imtihanlarımızı kolay eylesin Rabbim sevdiği kulunu sınarmış sevdiği kuluna dert verirmiş O yüzden hiçbir zaman isyan etme Rabbime tevekkül et Hakkımda hayırlısı buymuş de Rabbim emin ol Sana daha iyisini daha güzelini nasip eder

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ağlamak Yok senin şu an ağladığını üzgün olduğunu her şeye emin ol Umut hissediyor Sen mutlu olursan o da orada iyi olacak daha çabuk oradan çıkacak güçlü olursan senden güç alacak daha çabuk oradan kurtulacak epimizin İmtihanı sınavı gerçekten zor ama Allah'ım imtihanlarımızı kolay eylesin Rabbim sevdiği kulunu sınarmış sevdiği kuluna dert verirmiş O yüzden hiçbir zaman isyan etme Rabbime tevekkül et Hakkımda hayırlısı buymuş de Rabbim emin ol Sana daha iyisini daha güzelini nasip eder
İnşallah birtanem inşallah oğlum için daha güçlü olacam Allah'ın izniyle inşallah onun için ayakda durucam Allah'ım bize herşeyin hayırlısını nasip etsin kuzum hepimize ♥️🤲🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤲🏻❤️sabret canım sabret sana sonradan öyle bir gelecek ki minik her şeyi unutacaksın inan bana ama biraz daha sabret sizinde imtihanınız bu kuzum Allahım dayanma gücü versin 🤲🏻
Amin Aysecim amin kuzum Allah'ım herkese herşeyin hayırlısını versin inşallah imtihan dünyası

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah birtanem inşallah oğlum için daha güçlü olacam Allah'ın izniyle inşallah onun için ayakda durucam Allah'ım bize herşeyin hayırlısını nasip etsin kuzum hepimize ♥️🤲🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin Aysecim amin kuzum Allah'ım herkese herşeyin hayırlısını versin inşallah imtihan dünyası
Amin canım amin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar