Idrar yolu Enfeksiyon fitil kullanımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İmoşun Annesi tarafından oluşturulan Idrar yolu Enfeksiyon fitil kullanımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,530 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Idrar yolu Enfeksiyon fitil kullanımı
Konbuyu başlatan İmoşun Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım ama bana maalesef pek fayda etmedi şimdi yine aldım kullanacam inşallah bu sefer faydası olur su gider gibi akıntım oluyor valla

Ben monurol şase ve mixovul 7 ovul kullandım. Monural şase yi ilk once yarısını 48 saat sonra diğer yarısını içtim. Mixovul fitil de 7 gün boyunca alttan kullanıyorsun. Bu ikisi bana çok iyi geldi 8 ay da 3 kez fitil kullanmıştım ama bu son fitil çok iyi geldi tamamen akintimda kaşıntım da bitti.

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben monurol şase ve mixovul 7 ovul kullandım. Monural şase yi ilk once yarısını 48 saat sonra diğer yarısını içtim. Mixovul fitil de 7 gün boyunca alttan kullanıyorsun. Bu ikisi bana çok iyi geldi 8 ay da 3 kez fitil kullanmıştım ama bu son fitil çok iyi geldi tamamen akintimda kaşıntım da bitti.
Toz kullandım krem kullandım fitil kullandım ama henüz çözüm olmadı şimdi yine fitil başlıcam bakalım

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Toz kullandım krem kullandım fitil kullandım ama henüz çözüm olmadı şimdi yine fitil başlıcam bakalım

Yani söylemek istediğim bende farklı toz ve fitiller kullandım bır fayda goremedim. Akıntım da su gibi bir anda oluyordu günde 5,6 kez çamaşır değişiyordum. İlişki sonrası yanma oluyordu, kaşıntım sürekli oluyordu. En bu son kullandigim bu isimdeki fitil özellikle çok iyi geldi tesir olarak daha iyi olduklarına inandik. Hemen söktü enfeksiyonu. Ama tedavim bitene kadar ve bittikten 3 gün sonrasına kadar hiç birliktelik olmadı eşimle. Özellikle dikkat ettim tamamen geçmeden birlikte olsam eminim yeniden başlardı.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar