Sorum var İdrarda protein kaçağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan İdrarda protein kaçağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,822 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İdrarda protein kaçağı
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Allah analı babalı büyütsün ömrü uzun olsun inşallah kuzum. Tansiyon yükselirse sıkıntı olabiliyormuş şükür 2 gündür ölçüm yaptığımda düşük çıktı 🤦🏻‍♀️ Bol su tavsiyene uyacağım inşallah. Günde 2 lt içiyordum ama dahada çoğaltırım artık teşekkür ederim ♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok teşekkür ederim kuzum içimi rahatlattın. İki gündür kendi kendimi yiyordum resmen 🤦🏻‍♀️
Ne demek
Allah analı babalı büyütsün ömrü uzun olsun inşallah kuzum. Tansiyon yükselirse sıkıntı olabiliyormuş şükür 2 gündür ölçüm yaptığımda düşük çıktı 🤦🏻‍♀️ Bol su tavsiyene uyacağım inşallah. Günde 2 lt içiyordum ama dahada çoğaltırım artık teşekkür ederim ♥️

Çok teşekkür ederim kuzum içimi rahatlattın. İki gündür kendi kendimi yiyordum resmen 🤦🏻‍♀️
❤️❤️❤️

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim çiçeğim 2 haftadır idrarda protein kaçağı çıkıyor doktor sıkıntılı bir durum tansiyonunu takip et dedi 1 hafta sonraya randevu verdi

Teşekkür ederim kuzum bende dün başladım tansiyon takibine iki gündür hep düşük çıkıyor 8/5 9/5 gibi
Allah alla çok geçmiş olsun cnm dikkat et kendine neden boyle birsey cikiyoe acaba

Tüm sayfalar yüklendi.