Sorum var İdrarda protein kaçağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan İdrarda protein kaçağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,821 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İdrarda protein kaçağı
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım duydum ama içeriğini bilmiyorum inşallah kötü bir durum değildir hemen iyi olursun 🙏🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu doktoru dinle bir ben kendisinin önerilerini ve videolarını çok takip ediyorum baya harbi bir doktor 😟

Bu doktoru dinle bir ben kendisinin önerilerini ve videolarını çok takip ediyorum baya harbi bir doktor 😟
İnşallah kuzum evet dinledim şükür Tansiyon yüksekliği yok sürekli düşük çıkıyor benimkisi ondada bir sorun yokmuş önemli olan tansiyonun yükselmemesiymiş

Yani ben yaşamadım ama annem hamileyken çok yaşamıştı hayla da var onda .geçmek bilmedi bu hastalık ilaç felan verememişti sadece kardeşim erken dogumustu şuan iyi ama ilaçlarını kullanıyor 🌹geçmiş.olsun
Teşekkür ederim kuzum bakalım 5 gün sonra kontrolüm var doktor bana ne diyecek 🤦🏻‍♀️

Canım bnde 11 Mayıs'da hastaneye yatış verilmişti idrar tahlilinde protein Eser yazıyordu 24 saat idrar toplucan dedi doktor ondada 96 fln çıkmış değer tansiyonuna dikkat edersen bişey olmaz Allah'in izniyle 🤲 stres ypma
Çok şükür kuzum ne tansiyon ne ödem var benim protein de 2+ yazıyor büyük ihtimal birdahaki kontrolümde banada 24 saatlik idrar tahlili yapacaklar

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum evet dinledim şükür Tansiyon yüksekliği yok sürekli düşük çıkıyor benimkisi ondada bir sorun yokmuş önemli olan tansiyonun yükselmemesiymiş

Teşekkür ederim kuzum bakalım 5 gün sonra kontrolüm var doktor bana ne diyecek 🤦🏻‍♀️

Çok şükür kuzum ne tansiyon ne ödem var benim protein de 2+ yazıyor büyük ihtimal birdahaki kontrolümde banada 24 saatlik idrar tahlili yapacaklar
Bişey çıkmaz inşallah dualarım seninle 🤲🤲

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu sorunla karşılaşanınız oldumu ?
Öncellikle geçmiş olsun canım Tansiyonun düşük ama canım 5 baya düşük buda kalbini yorar çok dikkatli ol benim de 5 e düşerse sıkıntı vallahi böyle birşey başıma gelmedi protein kaçağı ile ama bilen kızlar yazmış çok dikkatli ol tansiyonun yerlerde geziyor ayaklarının altına yastık köy dengede tutar ne yükselir nede düşer benim 3 e bile düştü yoğun bakimla sonuçlandı tabiki çok çok dikkat et tansiyon kadar tehlikeli bişi yok gebelikte

Tüm sayfalar yüklendi.