İftar yemeği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan İftar yemeği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,417 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İftar yemeği
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Aynn ayran aşımız meşhurdur bizim🤣. Vanlı olduğunu biliyorum canım yaşımızda aynı 20 yaşındasın dimi 😍
Nasilda özledim şimdi ayran aşıni yanindada mercimekli bulgur pilavi oh değme keyfime😂😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çaldıran canım 😁 sen neresinden 🤭
Ben arkadaşa kürt'üm dedim sıkıntı olurmu sence
Ben merkezdeydim sıkıntı olmaz bence ya 🤗🤗

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Nasilda özledim şimdi ayran aşıni yanindada mercimekli bulgur pilavi oh değme keyfime😂😂😂😂
Aynn öyle eşimde aşırı sever bir gün yoksa ikinci gün muhakkak yaparim ikisinide 🤭🤣 hakkını helal et canım hamilesin benim yüzümden canında çekti 😐

K

Ben merkezdeydim sıkıntı olmaz bence ya 🤗🤗
He anldim 🤭☺️

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Helal olsun canim burdada yapiyorlarda aynisi olmuyo artik yasaktan sora gelince bol bol icerim😂😂
Aynn yazın tadı daha güzel olur o otlar yeşil taze taze daha güzel oluyor . İnşallah canım gelince bol bol içersin annelerin yaptığı daha lezzetli oluyor hem 😍

Van'ın neresinden bende vanliyim Erciş'te oturuyorum ve Erciş'te evliyi☺️
Çaldıran dan canım 😍

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Evet ya bide kabakli severim ben😂😂🌹🌹
Bende kabaksız yapmam hiç dolabımda haşlanmış yarma buğday kurutulmuş köy nanesi ve kabak asla eksik kalmıyor. Dokuz aydır evliyim annem diyor sen ayran aşıyı yapmayı nerden öğrendin 🤣🤣 eşim için öğrendim yapmayı ne yapim diyorum 🤭😁

Bende kabaksız yapmam hiç dolabımda haşlanmış yarma buğday kurutulmuş köy nanesi ve kabak asla eksik kalmıyor. Dokuz aydır evliyim annem diyor sen ayran aşıyı yapmayı nerden öğrendin 🤣🤣 eşim için öğrendim yapmayı ne yapim diyorum 🤭😁
Eskiden hiç sevmezdim ama yapa yapa ve yiye yiye bende alıştım valla😂😂

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar iftar yemegi naptinizz ..ben napcagmo artk blemedim yardim edin 😊😊
Patlıcan kebabı cacık pirinç koz biber patlıcan salatası.
Tavuk sote bulgur tel şehriye çorbası ezme salatası .
Kuru fasulye pirinç mercimek çorbası soğan salatası.
Bezelye. pirinç pilavı ezo gelin çorbası normal salata.
Al tavuk göğsüsunu mimik minik hasla sonra baharatlarla kavur yanına soğan maydanoz ve domates ile güzel bir tantuni yap yanına yayla çorbası ve turşu tmam dir ❤️☺️

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank

Eskiden hiç sevmezdim ama yapa yapa ve yiye yiye bende alıştım valla😂😂
Her gün yesem hayir demem😃😃😃😃

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar iftar yemegi naptinizz ..ben napcagmo artk blemedim yardim edin 😊😊
Fırına biber patlıcan domates soğan patates at hepsini dil baharatla . Sonra yanına mücver ve yayla çorbası çok iyi olur.
Ertesi gün barbunya pirinç ve tarhana çorbası
Ertesi gün et söte pilav dövme çorba.
Bunlar hepsi ramazlik boyunca yaptıklarım yanına tatlı da yaptım bunların . Gerçekten yapa yapa insanın aklına birşey gelmiyor
Bugün tavuklu tel şehriye çorbası nohut yemeği bulgur pilavı ve salata ve kesme irmik tatlısı yapcam hepinize şimdiden afiyet olsun hayırlı iftarlariniz olsun canlar❤️🌹

Tüm sayfalar yüklendi.