İğrenen hamişler okumasın diye baştan böyle başlık atayım dedim 😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan İğrenen hamişler okumasın diye baştan böyle başlık atayım dedim 😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,602 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı İğrenen hamişler okumasın diye baştan böyle başlık atayım dedim 😅
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bu tarz bi başlık daha dikkat çekici olmuş 😂 benim çocuğumda 26 aylık bayağı kötü kokuyor birde hamileyim öğürdüğümde benimle alay ediyor anne beee diye 😂😂
Evet ben de postu attıktan sonra dedim inşaAllah leke falan düşünülmez malum kızıyoruz öyle postlarda 🤭 ayy şu kokudan tuvalet eğitimi bile vermeye çalıştım ama sadece çiş demeyi öğrendi ne olduğunu bile anlayamadı muhtemelen 😃😃😃

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Evet ben de postu attıktan sonra dedim inşaAllah leke falan düşünülmez malum kızıyoruz öyle postlarda 🤭 ayy şu kokudan tuvalet eğitimi bile vermeye çalıştım ama sadece çiş demeyi öğrendi ne olduğunu bile anlayamadı muhtemelen 😃😃😃
Oy yerim ben onu benimkide bazen yaptığında kakasını ne yapıyosun oğlum diyorum kaka diyor 😂 da işte bu dönemi bi atlatırsam hayırlısıyla bebeğim dünyaya gelince başlıyacam tuvalet eğitimine hakkıyla çıkarız inşallah işin içinden 🤗

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Üff burda da Etimesgut'ta şeker fabrikası var görümcemin evi o tarafta pancar küspesi kokusundan camları açamıyorlar
Bizim Eskişehir’de de var bize uzak kalıyor şeker fabrikası o mahallede nasıl oturuyorlar bilmem bi de evler de pahalı 😬 Geçen imza toplamışlar il meclisine şeker fabrikası taşınsın diye halbuki dibine giren kendileri 😂

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bizim Eskişehir’de de var bize uzak kalıyor şeker fabrikası o mahallede nasıl oturuyorlar bilmem bi de evler de pahalı 😬 Geçen imza toplamışlar il meclisine şeker fabrikası taşınsın diye halbuki dibine giren kendileri 😂
Evet görümcem de diyor zamanında fabrika yakın olduğu için evler ucuzdu fırsat diyerek aldık şimdi pahalılıktan yerimizden oynayamıyoruz işin yolunu sonunu düşünmeden hareket etmemek gerek

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef öyle artık 1 milyonun da değeri kalmadı bu miktarla da ev alınmıyor ölene dek kirada yaşayacam galiba
Ay sorma biz bu pandemiden önce ev alacaktık hatta bi kaç baktık sonra beni işten çıkardılar yasak olmasına rağmen ücretsiz izin gibi gösterip, pandemide iş de bulamayınca iyi ki almamışız demiştik ama meğerse son şansmış keşke alsaymışız artık hayal oldu

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ay sorma biz bu pandemiden önce ev alacaktık hatta bi kaç baktık sonra beni işten çıkardılar yasak olmasına rağmen ücretsiz izin gibi gösterip, pandemide iş de bulamayınca iyi ki almamışız demiştik ama meğerse son şansmış keşke alsaymışız artık hayal oldu
Aaa şerefsizlere bak sen şikayet ettin mi

Tüm sayfalar yüklendi.