İğrenen hamişler okumasın diye baştan böyle başlık atayım dedim 😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan İğrenen hamişler okumasın diye baştan böyle başlık atayım dedim 😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,602 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı İğrenen hamişler okumasın diye baştan böyle başlık atayım dedim 😅
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Aaa şerefsizlere bak sen şikayet ettin mi
Kimi kime şikayet edeyim ki bi kere fazla çalıştırıyor mesai parası vermiyor diye şikayet ettik SGK’dan adam geldi çay içip gülüşüp gittiler.Ali vardı işten çıkıyorum nasıl olsa diye o şikayet etmişti TCsine kadar aldılar işverene söylediler bu kişi şikayet etti diye adama sonraki işlerinde çok sıkıntı çıkardılar

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kimi kime şikayet edeyim ki bi kere fazla çalıştırıyor mesai parası vermiyor diye şikayet ettik SGK’dan adam geldi çay içip gülüşüp gittiler.Ali vardı işten çıkıyorum nasıl olsa diye o şikayet etmişti TCsine kadar aldılar işverene söylediler bu kişi şikayet etti diye adama sonraki işlerinde çok sıkıntı çıkardılar
Doğrudur bacım valla ne desen oluyor şu memlekette hakkını alabilmek için haksızlığa karşı haksızlık etmek mi gerekiyor illa durum ona gidiyor ne yazık ki

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız müge anlıyı izledin mi hazal beynim dondu resmen ne hakkı ne hukuku hala şoktayım keşke izlemeseydim ya ağlamaktan başıma ağrılar girdi
Ay şu adamı diyorsun demi 🤦🏻‍♀️adam kendi çocuklarına kadar herkese nerdeyse cinsel istismarda bulunmuş pislik mahlukat ya nefes alması bile iğrenç geberip gitse keşke dünyadan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kız görsen adamın 11 den fazla çocuğu var. Onu geçtim kadının biri bu adamın yanına gitmil kızları ile beraber ilk kendi onun karısı olmuş sonra kızı . Birde engelli yani kız 🥺🥺. Daha neler nelerde işte insan yazmaya eli varmıyor
Aaa yazık ya vallahi artık yazık insanlik dışı şeyler

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Kız müge anlıyı izledin mi hazal beynim dondu resmen ne hakkı ne hukuku hala şoktayım keşke izlemeseydim ya ağlamaktan başıma ağrılar girdi
Yasaklı maddeyi bakkaldan cips alır gibi alırlarsa olacağı o hayvanlar gibi içgüdüleriyle hareket ediyorlar yoksa insan kendi kızına tövbe tövbe 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.