İhanet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Milanaa tarafından oluşturulan İhanet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,632 kez görüntülenmiş, 109 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İhanet
Konbuyu başlatan Milanaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kaya66

Milanaa

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canim ama neden ona katlaniyorsun hala? Seni ona mecbur bırakan durum nedir çocukların dışında çünkü baba olmayı hak etmeyen babalık yapamayan birine cocuklar icin mecburum demek cok yanlış bir tabir bence.. kusura bakma seni üzmek için söylemiyorum ama içinde olduğun durum seni cok daha fazla uzuyordur allah yardımcın olsun esine de hidayet versin 🙏🏻 eger ki seni ona mecbur bırakan bir durum var ise ve o bunu biliyorsa da asla bunu yapmaktan vazgecmicektir.
Yok amacim çocuklarim babasiz buyumesin(7 yildir evliyim hec mesaj gordum (hepde yasca buyuklerle benim 25 yaş var o 30 35 lere uaziyor hemde evli qadınlara sapikgibi

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Yok amacim çocuklarim babasiz buyumesin(7 yildir evliyim hec mesaj gordum (hepde yasca buyuklerle benim 25 yaş var o 30 35 lere uaziyor hemde evli qadınlara sapikgibi
Gerçekten sapıkmış kocan belli ki olgun kadınlardan hoşlanıo

Milanaa

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol kuran oku o kendi düşünsün Bn napıyorum yaptğm günah haram die
Sagol canim.4 gun once yine mesaj gordum o uyurken actim telin baktim parmak iziyle .soyledim soyleyince beni banyoya kilitledi .bicakla ustume geldi korkudan sandim dusecek cocuk(diyor yazdigim kizlara yazma.ben gorduyumde yaziyorumki evlidi bende esiyim yazmayin bidaha.dovdu sovdu. Ben Azerbaycanliyim
Rusyada yasiyoruz. Ben ha diyince gider bilmiyorum Azerbaycana. Cocuklarim Rusyada dogdu və Ancak kocam izni olursa götürə bilirim.o yuzden bosanmakda bende zor(hem sevince baz kecemiyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar