İhanet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Milanaa tarafından oluşturulan İhanet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,686 kez görüntülenmiş, 109 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İhanet
Konbuyu başlatan Milanaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kaya66

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadar insan sevsede bence esin sürekli yapmış sende kabul ediyon bunu bile bile yapıyor polise şikayet et o ne demek ya birde biliyon hamilesin galiba böyle insana çocuk getirilmez o ne demek ya bıçakla banyoya kilitlemek 😡😡😡

Barborosun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sagol canim.4 gun once yine mesaj gordum o uyurken actim telin baktim parmak iziyle .soyledim soyleyince beni banyoya kilitledi .bicakla ustume geldi korkudan sandim dusecek cocuk(diyor yazdigim kizlara yazma.ben gorduyumde yaziyorumki evlidi bende esiyim yazmayin bidaha.dovdu sovdu. Ben Azerbaycanliyim
Rusyada yasiyoruz. Ben ha diyince gider bilmiyorum Azerbaycana. Cocuklarim Rusyada dogdu və Ancak kocam izni olursa götürə bilirim.o yuzden bosanmakda bende zor(hem sevince baz kecemiyorsun
Rabbim yar ve yardımcın olsun canım benim ailenin haberi varmı ne diyor bu duruma

Milanaa

Kayıtlı Üye
rank
Canım senin yapacağın tek şey bunu resmi şekilde kanıtlaman. Sonrasında ver mahkemeye donuna kadar al ömür boyu baksın çocuklarına .. seni resmen aptal yerine koyuyo ve sen izin veriyorsun yapma..
Ben cocullarimi alirdiye korkuyuyorum. Ben Azerbaycan vatandasiyim oglanla
rim Kocam rus yani onun valeyetindeler

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun ben yaşamadım çok şükür böyle bir durum ama kayınvalidem yıllarca yaşamış oda hep çocukları için katlanmış ama binbir türlü hastalığa kapıldı kadın kahır olmaktan yani vazgecmiyorsa bunları yapmaktan adam ondan sana hayır gelmez eğer babanlar arkandaysa baba evine dön o adamdan baba falan olmaz çocuklara da kötü örnek olur al bak şimdi benim kaynanam 45 yaşında öldü gitti bu sıkıntılardan kayinbabam hayatını yasiyo hicbisey yokmuş gibi

Milanaa

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun ben yaşamadım çok şükür böyle bir durum ama kayınvalidem yıllarca yaşamış oda hep çocukları için katlanmış ama binbir türlü hastalığa kapıldı kadın kahır olmaktan yani vazgecmiyorsa bunları yapmaktan adam ondan sana hayır gelmez eğer babanlar arkandaysa baba evine dön o adamdan baba falan olmaz çocuklara da kötü örnek olur al bak şimdi benim kaynanam 45 yaşında öldü gitti bu sıkıntılardan kayinbabam hayatını yasiyo hicbisey yokmuş gibi
Babamlar bilmiyor ama ben bosansam tabiiki arkamdalar.ben duzelir diyorum hep. Bana yazik ama coçuklarim babasiz buyumesin hic istemiyorum.desem sevmiyor beni anlarım ihanetin ama seviyor bana göre annesinden bile bax gecdi ayri yasamka ciktik ama ihanetde hep yapiyor babasida oyle olmus simdi karisindan oyle korkuyorki yani kayinvalidemden.ama benim sevgim ona karsi hetdefa yapdikca oluyor.Azerbaycanli erkekler cogu boyle ihanet iyiki turkler yapmiyo.telefon koduni bile bilmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar