İhanet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Milanaa tarafından oluşturulan İhanet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,682 kez görüntülenmiş, 109 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İhanet
Konbuyu başlatan Milanaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kaya66
Kizlar sizə hic ihanet etdimi esiniz?bana defalarca(ama cagirsamda bagitsamda çocuklaricin atdim icime.hep kizlarla mesajlasdigini gordum.bi keresinde 2ci ogluma gebeyken telefonda yatakda sekillerini gordum(gormez olsaydim.diyorki hic yatakla alaka yok arkadas gibiyik)hepde kendisini duz cikariyor
Benim kocam eski bloklarından numara görmüş bu kim diye yazmış. Eski sevgilisi çıkmış. Sevgili deyerken kocam geziyormuş onla. Neyse biraz mesajlaşmışlar. Falan sonra kendi geldi itiraf etdi. Tabi ben çok üzüldüm. Ama geçci. Ben daha çok kıskanmıyom. Erkeyin üstüne ne kadar çok gidersen kıskanırsan böyle yapar işte. Yapma ya bırak .

Anne sevdası

Kayıtlı Üye
rank
Ben nə yapayim heç bilmiyorum.nasil dondereyim su yoldan(
Geceleri çok güzel iç çamaşiri giyin ve onu cezb et kendine..Onu öyle bi mecbur etki kendine senden başqasina bakamasin..Onunla çok vakit geçir.En çokda ilişkiye girmesi için zorla.Sana bağli olur merak etme .Ama yinede vaz geçmesse Artik onun senin için değerli olmadiğini ve ona ihtiyaç duymadiğini ona söyle ve göster...

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sizə hic ihanet etdimi esiniz?bana defalarca(ama cagirsamda bagitsamda çocuklaricin atdim icime.hep kizlarla mesajlasdigini gordum.bi keresinde 2ci ogluma gebeyken telefonda yatakda sekillerini gordum(gormez olsaydim.diyorki hic yatakla alaka yok arkadas gibiyik)hepde kendisini duz cikariyor
Boynu devrilsin inşallah ne diyim ya allahın bellası çocuklarından utansın bari😠

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Böyle bir adamla ömür geçirmeyi dusunmuyorsundur umarım.

Tuba01

Kayıtlı Üye
rank
Allah ıslah eylesin inşaallah böyle insanlar nasıl eşlerinin yüzüne bakabiliyor hiç bilmiyorum Allah yardımcın olsun seninde canım

Ummu.ali

Kayıtlı Üye
rank
Canim ya nasil boyun eğiyosun Allah sabr. Versin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben nə yapayim heç bilmiyorum.nasil dondereyim su yoldan(
Bu turdən insanlar Duzelirmii hic sanmam

Son düzenleme:

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım üzüldüm gerçekten ben böyle bi durumda olsam bosanirdim ve çocukları alır diyosun sen aldattığını kanitlarsan kimse o çocukları senden alamaz o kadar kolay değil aldatan şerefsiz bı adama çocuk vermek hem erkeğin üstüne ne kadar gidersen her pisliği yapar serbest bırak bende hiç karismiyorum bakmıyorum telefonuna kıskanmıyorum çok şükür hiç biseyini görmedim kendimden çok güveniyorum o konuda başka bı kadınla konusmuycagini gitmiycegini yazık ya sen onun için neler yapıyorsun o gidiyor baskalariyla konuşuyo Allah sabır versin sana

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Erkekler neden hep boyle normalde yapsalar belki bu kadar zorumuza gitmez ama hamileyken kalkip boyke bisey yapmalari çıldırtıyor insani ne diyim allah islah etsin kıyamete yaklaşıyoruz zina o kadar çoğalmış ki aldatmayan esine sadik adam bulunmuyor malesef 😢😢 ama kendini uzmene değmez
Birak allahindan bulsun

Ya ben sikayet ediyim ben burda tekim kocam ailesi rusyada benimkiler Azerbaycanda
Iste tek olduğunu bildigu icin boyle yapıyor ahlaksiz herif allah bildigi gibi yapsin😝🙃😝😬😬

Ben kaç defasinda bosanmak istedim o bu son dedi(simdi gorduyumde diyor elleme telefumumu
B5eb olsam alır o telefonu onun g**** sokardim ahlaksiz herif 😬😬😬😬😠

Amin canım benim sen hiç kendinden soğuma daha ne yapacaksın ki sen evini temizliyorsun çocuklarına bakıyorsun yemeğini yapıyorsun adamın yatağına giriyorsun sen zaten yapman gereken her şeyi koşulsuz şartsız yapmışsın tüm bunlara rağmen hala gözü disardaysa bu onun serefsizligi bak çocuklar da kötü etkilenmiş sana ters davrandığı için onların da psikolojisini yerle bir ediyor nasıl sevsin çocuklar yazık ya
Zaten bir köpeğe evde ne kadar guzel yemek verirsen ver disari çıkınca ilk işi çöpleri karıştırmak olur erkeklerde kopek gibiler 😭😭😭😬

Amin canım benim sen hiç kendinden soğuma daha ne yapacaksın ki sen evini temizliyorsun çocuklarına bakıyorsun yemeğini yapıyorsun adamın yatağına giriyorsun sen zaten yapman gereken her şeyi koşulsuz şartsız yapmışsın tüm bunlara rağmen hala gözü disardaysa bu onun serefsizligi bak çocuklar da kötü etkilenmiş sana ters davrandığı için onların da psikolojisini yerle bir ediyor nasıl sevsin çocuklar yazık ya
Zaten bir köpeğe evde ne kadar guzel yemek verirsen ver disari çıkınca ilk işi çöpleri karıştırmak olur erkeklerde kopek gibiler 😭😭😭😬

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar