Ikili tarama sonucum

• Konbuyu başlatan Yusuf kuşum
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yusuf kuşum tarafından oluşturulan Ikili tarama sonucum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,108 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ikili tarama sonucum
Konbuyu başlatan Yusuf kuşum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zumra34
Y

Yusuf kuşum

Guest
Ikili taramada sonuc biraz riskli cikmis.genetik tahlil verelim dedik ama en ucuzu 2500 den basliyor.doktor amnion sivisida alinabilir dedi ama risk var diye korkuyorum basina gelen varmi birde genetik tahlili yaptiran varsa nerde ve ne kadar ucrete yaptirdiniz ogrenebilirmiyim.daha oncede bi dusuk bi kurtajim var korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ikili taramada sonuc biraz riskli cikmis.genetik tahlil verelim dedik ama en ucuzu 2500 den basliyor.doktor amnion sivisida alinabilir dedi ama risk var diye korkuyorum basina gelen varmi birde genetik tahlili yaptiran varsa nerde ve ne kadar ucrete yaptirdiniz ogrenebilirmiyim.daha oncede bi dusuk bi kurtajim var korkuyorum

Son düzenleme:

Yusuf kuşum

Kayıtlı Üye
rank
Amin canim Allah razi olsun.caresiz kaldim siviyi aldirsam bebege bi zarar verirse goz gore gore dayanamam. ALLAH buyuk insallah bi caresini buluruz

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
ALLAHIN İZNİYLE BİRŞEY OLMAZ CNM ayrıntılı ultrasonu bekle bnce

Baharm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba umarım bebeğin sağlıklıdır yanılabiliyorlar, ben yaptırmıştım Amerika’ya gönderen bir firma ile 3400 TL ödeme almışlardı

Yusuf kuşum

Kayıtlı Üye
rank
icim icimi yiyor iki gundur bugun galiba hareketlerini hissettim yediklerim bogazima dizildi.esime dedimki bu cocugun iyice harketlendiginde ya bisey cikarsa ve biz bi karar vermek zorunda kalirsak ben nasil alin diyebilirim dedim

Allah yardimcin olsun canim benimde 6 aylik cocugumu kaybettim
Allah buyuk sabirlar versin cok zor

Merhaba umarım bebeğin sağlıklıdır yanılabiliyorlar, ben yaptırmıştım Amerika’ya gönderen bir firma ile 3400 TL ödeme almışlardı
Aynen fiyatlar cok ucuk bi kan icin bu kadar ucretler cok fazla karsilayamayanlar napcak.doktor iki hafta sonra 16 haftada uclu taramayla karnindan amnion sivisi alalim dedi ondada bebege bisey olma riski var napcagmi sasirdim inanin

Aynen fiyatlar cok ucuk bi kan icin bu kadar ucretler cok fazla karsilayamayanlar napcak.doktor iki hafta sonra 16 haftada uclu taramayla karnindan amnion sivisi alalim dedi ondada bebege bisey olma riski var napcagmi sasirdim inanin
Bir şey çıkmaz içini ferah tut çoğunlukla o testlerde hata payı yüksek oluyor
Ben hastanede bunlari duyunca yikildim resmen doktorda daha kotu bisey var demedim niye agliyosun dedi yanilma payida var ama yapilmasi lazim dedi.bende tip fakultesindende randevu aldim bide baska doktorlardan gorus almak istedim bakalim ordakiler ne derlerse.insallah bi hayirli haber alirim cok bunaldim

Bir şey çıkmaz içini ferah tut çoğunlukla o testlerde hata payı yüksek oluyor
Ben hastanede bunlari duyunca yikildim resmen doktorda daha kotu bisey var demedim niye agliyosun dedi yanilma payida var ama yapilmasi lazim dedi.benjde tip fakultesindende randevu aldim bide baska doktorlardan gorus almak istedim bakalim ordakiler ne derlerse.insallah bi hayirli haber alirim cok bunaldim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar