İkili tarama testi riskli olan var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozlem003 tarafından oluşturulan İkili tarama testi riskli olan var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,930 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkili tarama testi riskli olan var mı?
Konbuyu başlatan Ozlem003
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevilozkan

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah temiz gelir sorun çıkmaz sağ salim kucağınıza alırsınız inşallah cnm
Amin canım Allah razı olsun 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah tertemiz sonuçlar çıkar canım 🤲🏻🤲🏻
Aminnn canım Allah razı olsun

Evet ysptridim temiz çıktı dualarımız bekleyen her anneye içini ferah tut Allah iz ne ily en temiz cikar
Gözünüz aydın Allah razı olsun❤️

Bir sorun olmaz sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına alırsın inşallah canım
Amin canım inşallah❤️

Son düzenleme:

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar Şuan 16 haftalık olduk ikili restte trizonomi 18 1/478 çıktı fetal dna(nift) için Eskişehir’de kan verdim sonuç 2 hafta sonra çıkacak dualarınıza ihtiyacım var birde böyle olup temiz sonuç alan var mı şimdiden teşekkürler 🤰❤️
Arkadaşım da risk yüksek çıktı canım karnından su aldırmış ti ondada düşük risk demişti doktoru doğum yaptı çok şükür herşey normal çocukta

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar Şuan 16 haftalık olduk ikili restte trizonomi 18 1/478 çıktı fetal dna(nift) için Eskişehir’de kan verdim sonuç 2 hafta sonra çıkacak dualarınıza ihtiyacım var birde böyle olup temiz sonuç alan var mı şimdiden teşekkürler 🤰❤️
Merhaba benim cnm trizonomi 21 down sendromu 197/1 çıktı ayrıntılı ultrason temiz çıktı sıvı aldırmadım bebeğim dogdu 2 aylık çok şükür sağlıklı tek tavsiyem sıkıntı stres yapma adı üzerinde tarama testi doğruluk payı çok düşük geçmiş olsun 💐

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benim cnm trizonomi 21 down sendromu 197/1 çıktı ayrıntılı ultrason temiz çıktı sıvı aldırmadım bebeğim dogdu 2 aylık çok şükür sağlıklı tek tavsiyem sıkıntı stres yapma adı üzerinde tarama testi doğruluk payı çok düşük geçmiş olsun 💐
Ay canım çok teşekkür ederim ağzından bal damlıyor Allah analı babalı büyütsün inşallah evladını🌸

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ay canım çok teşekkür ederim ağzından bal damlıyor Allah analı babalı büyütsün inşallah evladını🌸
Cümlemizinkini 🤲Rabbim sağlıkla kavuştursun sizinde meleğinizi ben çok üzüldüm çok ağladım sonra da bebeğime yansımıştır diye çok pişman oldum sakın benim düştüğüm hataya düşmeyin bol dua Et 👼

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Cümlemizinkini 🤲Rabbim sağlıkla kavuştursun sizinde meleğinizi ben çok üzüldüm çok ağladım sonra da bebeğime yansımıştır diye çok pişman oldum sakın benim düştüğüm hataya düşmeyin bol dua Et 👼
Üzülmemeye çalışıyorum ama hep aklımda günler geçmek bilmiyor

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Bn yaştan dolayı riks çıktı doktor korkma bişey yok dedi ama 3 tarama vermiş haftaya ona gircem kan testini kaç paraya yaptırdın

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Bn yaştan dolayı riks çıktı doktor korkma bişey yok dedi ama 3 tarama vermiş haftaya ona gircem kan testini kaç paraya yaptırdın
Canım öncelikle inşallah güzel haberler alırız ben Eskişehir Osmangazi tıp fakültesinde 400 liraya yaptırdım 3 haftaya çıkıyor sonuç senin hangi değerin kaç çıktı

Tüm sayfalar yüklendi.