İkili tarama testi riskli olan var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozlem003 tarafından oluşturulan İkili tarama testi riskli olan var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,928 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkili tarama testi riskli olan var mı?
Konbuyu başlatan Ozlem003
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevilozkan

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle inşallah güzel haberler alırız ben Eskişehir Osmangazi tıp fakültesinde 400 liraya yaptırdım 3 haftaya çıkıyor sonuç senin hangi değerin kaç çıktı
Benim sadece yaştan çıktı diger degerker normal
Canım öncelikle inşallah güzel haberler alırız ben Eskişehir Osmangazi tıp fakültesinde 400 liraya yaptırdım 3 haftaya çıkıyor sonuç senin hangi değerin kaç çıktı
Bende riks sadece yaş çıktı diger degerler normaldi

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar Şuan 16 haftalık olduk ikili restte trizonomi 18 1/478 çıktı fetal dna(nift) için Eskişehir’de kan verdim sonuç 2 hafta sonra çıkacak dualarınıza ihtiyacım var birde böyle olup temiz sonuç alan var mı şimdiden teşekkürler 🤰❤️
İnşallah temiz çıkar canım 🙏🏻 nift dediğiniz fetal dna testinin diğer adı mı oluyor aynı şey mi yani

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Ozlem hanim eskisehirdemi yasiyorsunuz.. bende yazlari izine eskisehire geliyorum cunku memleketim orasi.. 3 cocugumu yurt disinda dogurmak zorunda kaldim.. suan 4msu nasip olursa eskisehire gelmek istiyorum.. bu konuda cok bilgisiz ve tecrubesizim.. eger eskisehirde yasiyorsaniz dogum konusunda onereceginiz hastane yada bilgiler var mi.. cidden hic bir bilgiye sahip degilim :(

Tüm sayfalar yüklendi.