Sorum var İkinci çocuğum

• Konbuyu başlatan Hamzanın annesi Sema
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hamzanın annesi Sema tarafından oluşturulan İkinci çocuğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 402 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkinci çocuğum
Konbuyu başlatan Hamzanın annesi Sema
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺
H

Hamzanın annesi Sema

Guest
İyi akşamlar arkadaşlar size sorum bu benim ikinci gebeliğim benim korkum ilk çocuğumla ikinci bebeğimin arasında nasıl yapsam büyük oğlum kardeşini kıskanmaması için çünkü korkuyorum psikolojisi bozulur diye iki çocuklu anneler yorum atarsa çok mutlu olurum şimdiden sağolun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi akşamlar arkadaşlar size sorum bu benim ikinci gebeliğim benim korkum ilk çocuğumla ikinci bebeğimin arasında nasıl yapsam büyük oğlum kardeşini kıskanmaması için çünkü korkuyorum psikolojisi bozulur diye iki çocuklu anneler yorum atarsa çok mutlu olurum şimdiden sağolun
İyi akşamlar canım ben kızın 6 aylıkken hamile olduğumu öğrenmiştim aralarında tam 15 ay var oğlum doğduğumda çok zorlandım gerçekten başlarda şimdi oldum 2 yaşına girmesine 4 ay var kızımın da 3 yaşına girmesine 2 ay var çok şükür şimdi birbirleriyle oynuyorlar canları sıkılmıyor ben iş falan yapsam güzel güzel birbirleriyle oynuyorlar yani tek çocuk olsa aslında sürekli anne babadan ilgiyi bekliyorlar oyun oynamak istiyorlar ama iki çocuk olunca birbirleriyle oynuyorlar canları sıkılmıyor tabii zorlukları da oluyor dediğim gibi ama kurban olduğum Rabbim yardımında gönderiyor hiç psikolojini bozacak şeyler düşünme sıkıntı yapma pozitif düşün emin ol birkaç sene sonra iyi ki böyle olmuş diyeceksin okula gittiklerini de bile beraber gidecekler ilk çocuğun kaç yaşında

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Kızım 2 buçuk yaşında oğlum 6 aylık oldu evet zor yani var ama kuzum sen kendin sevdircen dengeyi korucan ben mesela kızımla da oynuyorum oglumu severken bam kardeşin cici tatlı ne güzel senin kardeşin tamam mı sakın vurma bursey yapma bak canı acır falan diyorum bir iki vurdu ben ama asla tepki göstermedim bagirmadim sakince hayır birdaha yapma o bebek kardeşin seni çok seviyor bak canı acıyor falan diyorum bir tek zor yanım oğluma mama bubiron yedirirken kızım çok kıskandı onu biborandan kesmekten zorlandım baya sadece arada kucağına veriyorum seviyor şimdi öyle koruyor ki onu onsuz asla bir yere gitmiyor çok seviyor ama tüm alakayı bebeğe vermiyorum dengeyi sağlamak ve sabırlı olmak çok önemli ilk başta zorlanicaksin ama sonra gerçekten rahat edicen diyorlar bakalım 🥰😀

H

Hamzanın annesi Sema

Guest
İyi akşamlar canım ben kızın 6 aylıkken hamile olduğumu öğrenmiştim aralarında tam 15 ay var oğlum doğduğumda çok zorlandım gerçekten başlarda şimdi oldum 2 yaşına girmesine 4 ay var kızımın da 3 yaşına girmesine 2 ay var çok şükür şimdi birbirleriyle oynuyorlar canları sıkılmıyor ben iş falan yapsam güzel güzel birbirleriyle oynuyorlar yani tek çocuk olsa aslında sürekli anne babadan ilgiyi bekliyorlar oyun oynamak istiyorlar ama iki çocuk olunca birbirleriyle oynuyorlar canları sıkılmıyor tabii zorlukları da oluyor dediğim gibi ama kurban olduğum Rabbim yardımında gönderiyor hiç psikolojini bozacak şeyler düşünme sıkıntı yapma pozitif düşün emin ol birkaç sene sonra iyi ki böyle olmuş diyeceksin okula gittiklerini de bile beraber gidecekler ilk çocuğun kaç yaşında
Çok sağolun oğlum iki buçuk yaşında ağustos 10 üçe giriyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızım 2 buçuk yaşında oğlum 6 aylık oldu evet zor yani var ama kuzum sen kendin sevdircen dengeyi korucan ben mesela kızımla da oynuyorum oglumu severken bam kardeşin cici tatlı ne güzel senin kardeşin tamam mı sakın vurma bursey yapma bak canı acır falan diyorum bir iki vurdu ben ama asla tepki göstermedim bagirmadim sakince hayır birdaha yapma o bebek kardeşin seni çok seviyor bak canı acıyor falan diyorum bir tek zor yanım oğluma mama bubiron yedirirken kızım çok kıskandı onu biborandan kesmekten zorlandım baya sadece arada kucağına veriyorum seviyor şimdi öyle koruyor ki onu onsuz asla bir yere gitmiyor çok seviyor ama tüm alakayı bebeğe vermiyorum dengeyi sağlamak ve sabırlı olmak çok önemli ilk başta zorlanicaksin ama sonra gerçekten rahat edicen diyorlar bakalım 🥰😀
Darısı başıma sağolun

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
İlk Kızım 2 yaşında ikinci kızım 3 aylık aralarında 1 yaş 10 ay var büyük kızım daha kabullenemedi kardeşini hatta yeni geldiyinde birkaç kez yüzünü çizdi bebeyin. o yüzden fazla yaklaşdırmıyorum. arada sevmesi için yanına getiriyorum. küçük kızım ablasını görünce gülüyor, ama büyük sanki görmek istemiyor onu. Arada emziyi falan düşünce veriyor ağlamasın diye yada alıp kendisi emiyor 😂 büyüyünce kardeşini sever inşallah daha kendiside küçük anlamıyor diye düşünüyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben oğlum 15 aylıkken gebe kaldım canım şimdi oğlumun 2 yaşına girmesine 3 gün var kızım da 15 günlük. Şahsen ben gebeliği öğrendiğim günden beri oğluma bak kardeş var burada deyip karnımı gösterirdim oğlum 22 aylıktan sonra annem kardeş nerde deyince direk göbeğimi açıp sarılıp öperdi hatta göbeğime kafasını koyup uyurdu. Doğumdan sonra ilk gün sadecw emziriyorum diye ağlayacak gibi oldu annem bak kardeşi getirdim sana dedim . Ondan sonra şuan bile gelir öper kucağına almak ister. Asla şunu yapma bunu yapma demem kimsede demiyoe kıskanmasın diye ne zaman isterse dokunuyor, kucağına almak isteyince ne zaman olursa veriyoruz . Onun kıskanacağı cümleler kurmaktan kaçınıyoruz şükür şuanlıl sorun yok

Tüm sayfalar yüklendi.