Ikinci gebelikte hareket

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ikiprensesannesi tarafından oluşturulan Ikinci gebelikte hareket başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,999 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ikinci gebelikte hareket
Konbuyu başlatan Ikiprensesannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Ikiprensesannesi

Kayıtlı Üye
rank
merhaba kizlar suan 18 haftaligiz bebek harektlerini ne zman hissettiniz bn henuz hissetmiyorumda guya ikinci gebelikte 13 haftada hissdenler oluyormus😮

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
13 haftalıkken hissetmek ımkansız hisseden nasıl hissetti acaba 🤔🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu haftalardan sonra hissetmeye baslarsın artık canım kız bebekse biraz daha gec kımıldıyor

Ikiprensesannesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay
13 haftalıkken hissetmek ımkansız hisseden nasıl hissetti acaba 🤔🤔

Bu haftalardan sonra hissetmeye baslarsın artık canım kız bebekse biraz daha gec kımıldıyor
Evet benimki de kiz bakalim beklemeye devam

Ben tatlım 14 haftalıkken hissettim 😃

Nasil yani 😮 cok sasiriyorum gercekten bu duruma ben harektlerini tam olarak tarif etseniz peki nasildi baya tekme gibi mi

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
merhaba kizlar suan 18 haftaligiz bebek harektlerini ne zman hissettiniz bn henuz hissetmiyorumda guya ikinci gebelikte 13 haftada hissdenler oluyormus😮
Merhaba benimde ikinci gebeliğim 16 haftalıkken hissettim ilk çocuğum kız onu 4 buçuk yada 5 aylıkken hissetmiştim tam hatırlamıyorum 13 haftada hissetmek imkansız bebeğin cinsiyeti kızsa geç hissedersin geç hareket ederler belkide bebek hareketlidir sen hissedememissindir ben yatarken ellerimi karnıma koyup öyle hissediyorum yoksa gün içinde bende hissetmiyorum

Selda

Kayıtlı Üye
rank
Kısmet hanımına soyledıgı gibi sırt ustu yatıyorum gobegıme dokunuyorum bebek tepki gosterıyor gece uyurken filan hissediyorum ayakta gezerken dıyıl tabı gobegıme oynuyorum oda kıpırdıyor kızımı 17 haftalıkken hissetmiştim herkesınkı farklı bence bu gebelıgımde erkenden hissedince doktora danıstım bebek hareketidir dedi bebegın cok haretlı cunku dedı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar