İlgisiz devlet doktorları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayalcianne tarafından oluşturulan İlgisiz devlet doktorları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,263 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlgisiz devlet doktorları
Konbuyu başlatan Hayalcianne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar özelde 95 ₺ye bi doktor buldum ilgili baya. Ayda bir kan idrar değerlerine baktır protein kaçağı varmı diye dedi. Özelde onları yaptırcak gücüm yok her ay...
Devlete gittim yapmadı.hemen şeker yüklemesi sordu. Özeldeki istemezsen yaptırma dedi dedim. O nasıl hekim öyle kadın doğum doktoru olamaz dedi....

Akşamdan beri kaşıntım var kan değerlerime bakarmısınız dedim onada bakmadı yaa losyon verdi beyinsizzz.. Şekeri yaptırmadım diyemi bakmadımm. Benim üzerimden aldığı para haram zıkkkımm olsunn. Bu kaçıncı mantıksız doktor yaa bebeğimi zaten göstermedi bi ultrason verdiki siyah beyaz hiççç birşey belli değil....

Özelde doğurcak maddi gücüm yok bu anlayışsız doktorlar yüzünden evde bie başıma doğurcam yaa vallahi bıktım.
Her ay devlette başka doktora gidiyorum ama hep mi gıcığına mantksız ilgisizine denk gelinir 😭😭 dua edin doğumda vicdanlı düzgün sağlık çalışanlarına denk geliyim...
Hamileyken hep özele gittim.Normalde Devlette gittiğim doktorlardan çok memnunum canım.Çok yardımcı oluyorlar bana.İnşaAllah sanada iyi doktor rastlar kuzum😘

Sunny

Kayıtlı Üye
rank
Şeker yüklemesinden kaçınmanıza gerek yok. Neden yaptırmıyorsunuz anlamadım.

Onun dışında 95 TL uygun cidden. Her ay kan testi yaptırmak zorunda değilsiniz ama arada bir muayeneye gidebilirsiniz bence özele.

Kaşıntı için de belki henüz gerek görmemiştir.

Nerede oturuyorsunuz Ankara’da? Yenimahalle devlet hastanesi nispeten iyi. Oraya gitme şansınız var mı?

Hayalcianne

Kayıtlı Üye
rank
Hangi hastaneye gidiyorsun canım bende Ankara şehir hastanesine gidiyorum ve seninle aynı sorunları bende yaşıyorum hatta benim durumum daha vahim özele gitme imkanım olmadığı için her seferinde devletten ağlayarsk ve hiç bişey sormadan söyleyemeden çıkıyorum 31. Haftaligim sırf bu yüzden doğum konusunda kendimi hiç güvende hissetmiyorum bakalım hayırlısı olsun inşallah
Ankaradayım.
Şehir hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum.
Şehir biraz uzak bize ordakiler de çok iyi olmadığı için yol masrafına açıyorum. 36 37. Haftadan sonra oraya gitmeye başlarım nasipse... Bende kendimi güvende hissetmiyorum yaa :( her defasında aynı doktora mı gidiyorsunuz farklısına mı

Bugün gölbaşı hastanesine gittim ağlayarak geldim eve...
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bende hep devlete gittim ama doktorlar çok ilgiliydi kimsenin hakkını yiyemem şeker yüklemesi içinde yaptırıp yaptırmamak sana kalmış dedi ama biz yaptırma taraftarıyız demişti ve ben yaptırdım 3 hamileliğimdede.
Ne anlayışlıymış hangi şehir hangi hastane
Beni her defasında yargılıyolar yoruldum....

Canım bende hep devlete gittim ama doktorlar çok ilgiliydi kimsenin hakkını yiyemem şeker yüklemesi içinde yaptırıp yaptırmamak sana kalmış dedi ama biz yaptırma taraftarıyız demişti ve ben yaptırdım 3 hamileliğimdede.

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Ankaradayım.
Şehir biraz uzak bize ordakiler de çok iyi olmadığı için yol masrafına açıyorum. 36 37. Haftadan sonra oraya gitmeye başlarım nasipse... Bende kendimi güvende hissetmiyorum yaa :( her defasında aynı doktora mı gidiyorsunuz farklısına mı

Yok canım sıra bulmak çok zor olduğu için her zaman denk gelene alıyorum o yüzden belli vir doktorum yok malesef

Hayalcianne

Kayıtlı Üye
rank
İlla vardır başka bende Bursadayım 2 3 doktora gittim 2li 3lü testte istemedim kimse bana kötü davranmadı rast gele seçtim doktorları ağlatan doktor nasıl denk gelmiş size hep can sıkıcı umarım iyi bir doktor bulursunda doğumda yine kim denk gelirse devlette
Aminnn aminnnnn inşaallah... Şansım yok daha. Develtte. 12. Haftamda iyi doktora denk geldim 16.da ona gittim diğer haftayla alakası yoktu hiç konuşmadı cevaplamadı cinsiyeti bile söylemedi....
Şeker yüklemesinden kaçınmanıza gerek yok. Neden yaptırmıyorsunuz anlamadım.

Onun dışında 95 TL uygun cidden. Her ay kan testi yaptırmak zorunda değilsiniz ama arada bir muayeneye gidebilirsiniz bence özele.

Kaşıntı için de belki henüz gerek görmemiştir.

Nerede oturuyorsunuz Ankara’da? Yenimahalle devlet hastanesi nispeten iyi. Oraya gitme şansınız var mı?
Yenimahalle daha uzak sanırım bize gölbaşındayım

Canım özelde 95 TL ye bı doktor buldum demiştin hangi özel hastane bu bide nerde tam olarak bende bı gideyim ya 31. Haftamdayim adam akıllı hiçbir şey öğrenemedim devlet hastanesjnde
İlk hamileliğinmi canım daha çocuğunun yüzünü de görmedin dimi :(
Ankara cerrahi tıp merkezi
Handan hanıma gittim.

Yok canım sıra bulmak çok zor olduğu için her zaman denk gelene alıyorum o yüzden belli vir doktorum yok malesef
Ona rağmen iyisine denk gelemedin demek.

Ben 3 kere gittim cinsiyetten beride gidesim hiç yok. Detaylıya da gönülsüz gitmiştim yol masrafına acıyarak eve döndüm. Allah onlarsız etmesin ama onlarada muhtaç etmesinnn... Şeker yüklemesi yaptırdınmı

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Aminnn aminnnnn inşaallah... Şansım yok daha. Develtte. 12. Haftamda iyi doktora denk geldim 16.da ona gittim diğer haftayla alakası yoktu hiç konuşmadı cevaplamadı cinsiyeti bile söylemedi....

Yenimahalle daha uzak sanırım bize gölbaşındayım

İlk hamileliğinmi canım daha çocuğunun yüzünü de görmedin dimi :(
Ankara cerrahi tıp merkezi
Handan hanıma gittim.

Ona rağmen iyisine denk gelemedin demek.

Ben 3 kere gittim cinsiyetten beride gidesim hiç yok. Detaylıya da gönülsüz gitmiştim yol masrafına acıyarak eve döndüm. Allah onlarsız etmesin ama onlarada muhtaç etmesinnn... Şeker yüklemesi yaptırdınmı
2.gelmede nedrn değişik davranmış doktor ilginç gerçekten 🤭 Alkah iyi doktorlarla karşılaştırsın

Fatm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar özelde 95 ₺ye bi doktor buldum ilgili baya. Ayda bir kan idrar değerlerine baktır protein kaçağı varmı diye dedi. Özelde onları yaptırcak gücüm yok her ay...
Devlete gittim yapmadı.hemen şeker yüklemesi sordu. Özeldeki istemezsen yaptırma dedi dedim. O nasıl hekim öyle kadın doğum doktoru olamaz dedi....

Akşamdan beri kaşıntım var kan değerlerime bakarmısınız dedim onada bakmadı yaa losyon verdi beyinsizzz.. Şekeri yaptırmadım diyemi bakmadımm. Benim üzerimden aldığı para haram zıkkkımm olsunn. Bu kaçıncı mantıksız doktor yaa bebeğimi zaten göstermedi bi ultrason verdiki siyah beyaz hiççç birşey belli değil....

Özelde doğurcak maddi gücüm yok bu anlayışsız doktorlar yüzünden evde bie başıma doğurcam yaa vallahi bıktım.
Her ay devlette başka doktora gidiyorum ama hep mi gıcığına mantksız ilgisizine denk gelinir 😭😭 dua edin doğumda vicdanlı düzgün sağlık çalışanlarına denk geliyim...
Çoğu tahliliı aile hekiminde yaptırıyorum bazıları yapılmıyor protein kaçağı şeker ölçümü enfeksiyon crp Çoğu tahlili sağlık ocağında yaptırabilirsiniz canım ben yaptırıp WhatsApp doktoruma atıyorum o da ona göre bilgilendiriyor bana da şeker yüklemesi önermdi doktorum bu gayet normal kimse kimseyi beğenmez zaten Allah muhtaç etmesin devlet dr gerçekten ilgisiz ama bir yandanda onlarda birsey diyemiyorsun Suriyeliler sayesinde bu kadar sıkıntı yaşıyoruz 10 hastanın 6 si suriyeli

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Ankaradayım.

Lüleburgaz devlet hastanesi.

Hayalcianne

Kayıtlı Üye
rank
2.gelmede nedrn değişik davranmış doktor ilginç gerçekten 🤭 Alkah iyi doktorlarla karşılaştırsın
Bir iyi doktor var birde iyi doktorun iyi saatine denk gelmek var

İlk gidince kendimi özel gibi hissettim hep buna gelirim dedim ikincide ne işim var burda dedim sinirden gülüyorum 😂😂

Çoğu tahliliı aile hekiminde yaptırıyorum bazıları yapılmıyor protein kaçağı şeker ölçümü enfeksiyon crp Çoğu tahlili sağlık ocağında yaptırabilirsiniz canım ben yaptırıp WhatsApp doktoruma atıyorum o da ona göre bilgilendiriyor bana da şeker yüklemesi önermdi doktorum bu gayet normal kimse kimseyi beğenmez zaten Allah muhtaç etmesin devlet dr gerçekten ilgisiz ama bir yandanda onlarda birsey diyemiyorsun Suriyeliler sayesinde bu kadar sıkıntı yaşıyoruz 10 hastanın 6 si suriyeli

Djnf

Sizde yaptırmadınız şeker yüklemesi o zaman
Haftasıyla uyumlu mu bebeğiniz benim 3 gün büyük çıktı bugün. Çokta sorun değildir heralde 2 hafta büyük olunca şeker yüklemesi öneriyolar galiba

Doğru keşke memleketlerine tatile gitmek yerine kesin dönüş yapsalarr... Bugün hastane kalabalıkta değildi doğrusu.
Allah yardımcımız olsun iyilerine ddenk gelelim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bir iyi doktor var birde iyi doktorun iyi saatine denk gelmek var

İlk gidince kendimi özel gibi hissettim hep buna gelirim dedim ikincide ne işim var burda dedim sinirden gülüyorum 😂😂

Sizde yaptırmadınız şeker yüklemesi o zaman
Haftasıyla uyumlu mu bebeğiniz benim 3 gün büyük çıktı bugün. Çokta sorun değildir heralde 2 hafta büyük olunca şeker yüklemesi öneriyolar galiba

Doğru keşke memleketlerine tatile gitmek yerine kesin dönüş yapsalarr... Bugün hastane kalabalıkta değildi doğrusu.
Allah yardımcımız olsun iyilerine ddenk gelelim
Benim doktorumda yaptır dedi şeker testi ben yapmadım ailelerimizde şeker hastası yok hem benim bebeğimde 5 6 gün önde ama önemli birşey değil hiçbir doktor bunu önemseyip söylemedi bile

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar