İlgisiz devlet doktorları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayalcianne tarafından oluşturulan İlgisiz devlet doktorları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,268 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlgisiz devlet doktorları
Konbuyu başlatan Hayalcianne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Fatm

Kayıtlı Üye
rank
Bir iyi doktor var birde iyi doktorun iyi saatine denk gelmek var

İlk gidince kendimi özel gibi hissettim hep buna gelirim dedim ikincide ne işim var burda dedim sinirden gülüyorum 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sizde yaptırmadınız şeker yüklemesi o zaman
Haftasıyla uyumlu mu bebeğiniz benim 3 gün büyük çıktı bugün. Çokta sorun değildir heralde 2 hafta büyük olunca şeker yüklemesi öneriyolar galiba

Doğru keşke memleketlerine tatile gitmek yerine kesin dönüş yapsalarr... Bugün hastane kalabalıkta değildi doğrusu.
Allah yardımcımız olsun iyilerine ddenk gelelim
Yaptirmadim açlık tokluk şeker ölçümü yaptırdım değerler güzel çıktı benimkinde önden gidiyor hersey çok güzel dedi

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Aminnn aminnnnn inşaallah... Şansım yok daha. Develtte. 12. Haftamda iyi doktora denk geldim 16.da ona gittim diğer haftayla alakası yoktu hiç konuşmadı cevaplamadı cinsiyeti bile söylemedi....

Yenimahalle daha uzak sanırım bize gölbaşındayım

İlk hamileliğinmi canım daha çocuğunun yüzünü de görmedin dimi :(
Ankara cerrahi tıp merkezi
Handan hanıma gittim.

Ona rağmen iyisine denk gelemedin demek.

Ben 3 kere gittim cinsiyetten beride gidesim hiç yok. Detaylıya da gönülsüz gitmiştim yol masrafına acıyarak eve döndüm. Allah onlarsız etmesin ama onlarada muhtaç etmesinnn... Şeker yüklemesi yaptırdınmı
Aynen öyle canım hiçbir kontrolüme eşimi almadılar hep haftasıyla uyumlu sknti yok gibi şeyler söyleyerek odadan çıkardılar beni ayrintilida soru soracaktım doktora sus hareket etme konsantre olamıyorum dedi fotoğraf istedim kendi doktorun versin benden neden istiyorsun dedi hiçbir zaman adam akıllı yavrumu izleyemedim malesef şeker yüklemesi yaptım basit bişey zaten bence sende yaptır ne olur ne olmaz bı zararı yok zaten

Eedaa

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar özelde 95 ₺ye bi doktor buldum ilgili baya. Ayda bir kan idrar değerlerine baktır protein kaçağı varmı diye dedi. Özelde onları yaptırcak gücüm yok her ay...
Devlete gittim yapmadı.hemen şeker yüklemesi sordu. Özeldeki istemezsen yaptırma dedi dedim. O nasıl hekim öyle kadın doğum doktoru olamaz dedi....

Akşamdan beri kaşıntım var kan değerlerime bakarmısınız dedim onada bakmadı yaa losyon verdi beyinsizzz.. Şekeri yaptırmadım diyemi bakmadımm. Benim üzerimden aldığı para haram zıkkkımm olsunn. Bu kaçıncı mantıksız doktor yaa bebeğimi zaten göstermedi bi ultrason verdiki siyah beyaz hiççç birşey belli değil....

Özelde doğurcak maddi gücüm yok bu anlayışsız doktorlar yüzünden evde bie başıma doğurcam yaa vallahi bıktım.
Her ay devlette başka doktora gidiyorum ama hep mi gıcığına mantksız ilgisizine denk gelinir 😭😭 dua edin doğumda vicdanlı düzgün sağlık çalışanlarına denk geliyim...
Mrb bende Ankara'da yaşıyorum Ankara tıp fakultesine gidiyodm ve sizinle aynı konulardan şikayetçiydm ilgi gerçekten sıfır bebeği görme şansım desen hiç yok mecbur ara ara özele gittim en sonunda natomed ile anlaştım 5.500 bundan sonraki kontroller ve doğum için

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Hamileyken hep özele gittim.Normalde Devlette gittiğim doktorlardan çok memnunum canım.Çok yardımcı oluyorlar bana.İnşaAllah sanada iyi doktor rastlar kuzum😘
Özele gidenler memnun deyil devlete gidenler de memnun değil biz napcagiz böyle yaa benimde ayni durum özele gitsen bile para peşinde devlete gitmek istersen de rastgele denk geliyorsun benim de bir doktorum yok bazen gebe kaldigima pişman oluyorum. Yaa

Hayalcianne

Kayıtlı Üye
rank
Benim doktorumda yaptır dedi şeker testi ben yapmadım ailelerimizde şeker hastası yok hem benim bebeğimde 5 6 gün önde ama önemli birşey değil hiçbir doktor bunu önemseyip söylemedi bile
Hıı banada söyleyen olmadıda netten öyle okudum. Mantıklı açıklama yapsalar yaptırırdım. Kaşıntım başladı bu şekerden olmaz dimi yaa
sağlıkla bi doğsaydı hamilelik psikolojisi bana çok zorr :(
Özele gidenler memnun deyil devlete gidenler de memnun değil biz napcagiz böyle yaa benimde ayni durum özele gitsen bile para peşinde devlete gitmek istersen de rastgele denk geliyorsun benim de bir doktorum yok bazen gebe kaldigima pişman oluyorum. Yaa
Valla bende anlamadımkii
Doktorda beyaz eşya gibi şans işi galiba özeldede çok memnun olup 2. Doğumuna aynısına giden var devlette de çok memnun kalan var

Yaptirmadim açlık tokluk şeker ölçümü yaptırdım değerler güzel çıktı benimkinde önden gidiyor hersey çok güzel dedi
Benimde aynen açlık tokluk güzel çıktı yeterli bence
Mrb bende Ankara'da yaşıyorum Ankara tıp fakultesine gidiyodm ve sizinle aynı konulardan şikayetçiydm ilgi gerçekten sıfır bebeği görme şansım desen hiç yok mecbur ara ara özele gittim en sonunda natomed ile anlaştım 5.500 bundan sonraki kontroller ve doğum için
Merhaba canım.
Ooo baya uygunmuş ne güzel. Ama neresi ben zaten 29. Haftamdayım daha paketi almanın anlamı yok bana sanırım

Aynen öyle canım hiçbir kontrolüme eşimi almadılar hep haftasıyla uyumlu sknti yok gibi şeyler söyleyerek odadan çıkardılar beni ayrintilida soru soracaktım doktora sus hareket etme konsantre olamıyorum dedi fotoğraf istedim kendi doktorun versin benden neden istiyorsun dedi hiçbir zaman adam akıllı yavrumu izleyemedim malesef şeker yüklemesi yaptım basit bişey zaten bence sende yaptır ne olur ne olmaz bı zararı yok zaten
Evett devlette almıyolar eşleri malesef. Şansın yoksa edepsizlik istiyor doktorlar valla bunu anladım.
Handan hanım aldı eşimi. Oda gördü. Öveçler yeri uygunsa gidin inşaallah. Bende 29+2yim şeker yüklemesinin zamanı geçti sanırım daha

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar özelde 95 ₺ye bi doktor buldum ilgili baya. Ayda bir kan idrar değerlerine baktır protein kaçağı varmı diye dedi. Özelde onları yaptırcak gücüm yok her ay...
Devlete gittim yapmadı.hemen şeker yüklemesi sordu. Özeldeki istemezsen yaptırma dedi dedim. O nasıl hekim öyle kadın doğum doktoru olamaz dedi....

Akşamdan beri kaşıntım var kan değerlerime bakarmısınız dedim onada bakmadı yaa losyon verdi beyinsizzz.. Şekeri yaptırmadım diyemi bakmadımm. Benim üzerimden aldığı para haram zıkkkımm olsunn. Bu kaçıncı mantıksız doktor yaa bebeğimi zaten göstermedi bi ultrason verdiki siyah beyaz hiççç birşey belli değil....

Özelde doğurcak maddi gücüm yok bu anlayışsız doktorlar yüzünden evde bie başıma doğurcam yaa vallahi bıktım.
Her ay devlette başka doktora gidiyorum ama hep mi gıcığına mantksız ilgisizine denk gelinir 😭😭 dua edin doğumda vicdanlı düzgün sağlık çalışanlarına denk geliyim...
Bende Ege üniversitesi hastanesi ne gidiyorum ilk başlarda banada ilgisiz bir doktor gelmişti ama daha 14 haftadan beri hep ayni doktora gidiyorum kendisk randevu veriyo gunleri ayarliyo ultrasona baska odada asistan doktorları bakiyorlar hepsinden cok memnunum iki şey var memnun olmadigim 1 cok bekliyorsun erken giderden erken biter isin oda sabah 6 da gidiyorux 10 a kadar bütün isimiz bitiyor iminciside 30 haftalik hamileyim hala net kiz demediler kiza benziyor bence kiz diyorlar 🤦 göstermiyor diyorlar herkese net soyluyorlar bi ben net ogrenemedim inşallah donmez diye dua ediyorum sürekli 🤣

...

Moderator
Mod
rank
Evet canım bazı özeller para peşinde oluyor.Çok şükür benim gittiğim özel çok iyiydi.Aslında doktorum çok iyi.Devletdede iyi doktora rast gelmek gerekiyor.Birde aşırı yoğunluk varsa ozaman zor.Kaç haftalıksın canım.Sağlıklı olsunda bebeğin.Bu zorluklarda geçer kuzum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar